دوشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۸
در سفری یک روزه
 پزشکان مغز و اعصاب جهان از عروس باغ‌های ایران بازدید کردند   

پزشکان مغز و اعصاب جهان که برای شرکت در سمپوزیوم فدراسیون جهانی جراحان مغز و اعصاب به ایران سفر کرده بودند از آثار تاریخی کاشان بازدید کردند.

به گزارش ندای اصفهان ، سمپوزیوم فدراسیون جهانی جراحان مغز و اعصاب از ۲۹ فروردین تا سوم اردیبهشت‌ماه سال جاری به میزبانی ایران در تهران برگزار شد که بنا به درخواست تعدادی از مهمانان خارجی این سمپوزیوم جهانی بعد از اتمام کار خود در تهران با استفاده از تور ایران‌گردی از شهرهای توریستی اصفهان، شیراز و کاشان بازدید کردند.

همچنین روز گذشته در سفری یک‌روزه اعضای فدراسیون جهانی جامعه مغز و اعصاب جهان از آثار تاریخی کاشان هم‌چون باغ فین و خانه تاریخی عامری‌ها بازدید به عمل آوردند. بازدید از آثار تاریخی شهرهای اصفهان و شیراز نیز در برنامه این گروه از پزشکان قرار دارد.

به گزارش تسنیم، این سمپوزیوم جهانی به ریاست پروفسور مجید سمیعی از ۲۹ فروردین‌ تا سوم اردیبهشت در هتل اسپیناس تهران برگزار شد.

فدراسیون بین‌المللی جراحان مغز و اعصاب هر سال در یکی از کشورهای عضو این فدراسیون سمپوزیوم جراحان مغز و اعصاب را برگزار می‌کنند، همچنین در سال ۲۰۱۴ به درخواست پروفسور سمیعی بنا شد که این سمپوزیوم در سال ۲۰۱۶ در ایران برگزار شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق