دوشنبه ۰۴ بهمن ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: ورزشي
چاپ خبر
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۸

مسئول تربیت‌بدنی سپاه صاحب الزمان(عج) خبر داد

حضور ۲۲۵ هزار نفر در ۲۷ برنامه ورزشی بسیج استان اصفهان/ افزایش تعداد پایگاه‌های استعدادیابی بسیج

مسئول تربیت بدنی سپاه صاحب الزمان(عج) با اشاره به افزایش تعداد پایگاه‌های استعدادیابی بسیج در سال جدید گفت: ۲۲۵ هزار نفر در ۲۷ برنامه‌ پیش بینی شده در بخش ورزش بسیج استان اصفهان در سال جدید شرکت می‌کنند.

به گزارش ندای اصفهان ،سرهنگ علی قاسمی ‌در مجمع سالیانه هیئت‌های ورزشی باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت با سازمان ورزش شهرداری اصفهان در محل مرکز پژوهش‌های شهرداری اصفهان با بیان اینکه برنامه‌های ورزش بسیج استان از 16 برنامه در سال گذشته به 27 برنامه در سال جدید افزایش یافته است، اظهار داشت: ما موظف هستیم در سال جدید مسابقات ورزشی را در 25 رشته ورزشی انجام دهیم، البته 15 برنامه از 27 برنامه پیش‌بینی شده در برنامه‌های ورزش بسیج استان، مربوط به ورزش همگانی است و از سطح پایگاه‌ها تا نواحی مقاومت انجام می‌شود.

وی افزود: 225‌هزار نفر در چرخه برنامه‌های مصوب و ابلاغی بسیج استان شرکت می‌کنند، البته برنامه‌های اقشار مختلف بسیج و فوق برنامه‌هایی که به مناسبت‌های مختلف انجام می‌شود در این آمار لحاظ نشده است.

مسئول تربیت‌بدنی سپاه صاحب الزمان(عج) بیان کرد: در سال جدید در بخش باشگاهی رویکرد جدیدی را در پیش گرفتیم و پایگاه‌های استعدادگزینی و استعدادیابی بسیج را از 5 پایگاه به 9 پایگاه افزایش می‌دهیم و تعدادی از پایگاه‌های در شهرستان‌های استان اصفهان راه‌اندازی می‌شود.

وی گفت: در بخش تیم‌داری و باشگاه‌داری بنا به درخواست هیئت‌های ورزشی استان اصفهان رشته‌های همچون طناب‌کشی، فوتبال ساحلی و فوتبال دستی به فعالیت‌های باشگاه مقاومت اضافه شد، همچنین رشته جهت‌یابی به عنوان یک رشته جدید در بسیج در بخش باشگاهی راه‌اندازی می‌شود.

‌قاسمی با انتقاد از تعطیلی باشگاه‌ها و یا کاهش تیم‌های ورزشی یک باشگاه خاطرنشان کرد:‌ ورزش در حال حاضر فاقد نظام مهندسی ورزشی است بنابراین باید با تعامل و با استفاده از تولیدات علمی و با حداکثر توان در بخش ورزش کار کرد، ورزش استان نیازمند یک نگاه جامع و استراتژیک است

دبیر هیئت پزشکی، ورزشی استان اصفهان نیز با اشاره به فعالیت این هیئت اظهار داشت: قصد داریم با همکاری بسیج به عنوان یک نهاد سازمان یافته و مردمی بسیاری از کارهای بر زمین مانده که از عهده هیئت پزشکی، ورزشی استان خارج است را انجام دهیم.

پویا دانشفر با اشاره به نزدیک‌بودن امضاء تفاهم‌نامه همکاری بین این هیئت و سپاه صاحب الزمان(عج) افزود: نیاز عمده‌ای در زمینه‌های مختلف همچون آموزش، ارائه خدمات بیمه ورزشی و پوشش پزشکی مسابقات وجود داشت که با همکاری با سپاه استان اصفهان می‌تواند فعالیت‌های آموزشی خود را توسط پایگاه‌ها و یا حوزه‌های مقاومت به جمعیت فراوانی از بسیجیان که قسمتی از جامعه هستند ارائه کرد تا شاهد کاهش آسیب‌ها در حوزه ورزش و ارتقاء سطح سلامت جسمی ورزشکاران باشیم.

در این مراسم از خانواده شهید جان‌نثاری شهید مدافع حرم، خانواده مرحوم استاد کتابی رئیس سابق هیئت جودو بسیج استان اصفهان، تعدادی از رؤسای هیئت‌های ورزشی بسیج استان و  برخی از مدیران نمونه پایگاه‌های استعدادیابی بسیج تجلیل شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715