ندای اصفهان

مسابقه عکاسی با تلفن همراه و دوربین “مرواریدهای زنده رود”

کدخبر: 3548
۱۷ مرداد ۱۳۹۴ در ساعت ۱۲:۱۱ ب.ظ

به گزارش ندای اصفهان، به نقل از رویش نیوز، چند روزیست که شهرمان حال و هوای میزبانی شهدا را به خود گرفته است و خود را برای پذیرایی از این شهیدان آماده می کند. اصفهان پیش از این نیز نشان داده است که در میزبانی از شهدا چه قابلیت هایی دارد و حق مطلب را ادا می کد.

در این راستا پایگاه خبری رویش با مشارکت خانه عکس جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، اداره کل بنیاد شهید استان و کانون عکس انجمن سینمای جوانان اصفهان اقدام به برگزاری مسابقه عکاسی با عنوان “مرواریدهای زنده رود” در همین موضوع کرده است.

علاقه مندان می توانند با مطالعه توضیحات ذیل، و ارسال تصاویری که از مراسم تشییع شهدا در استان اصفهان تهیه می کنند، در این مسابقه شرکت و از جوایز ارزند آن بهره مند شوند.

توضیحات فراخوان:

– این فراخوان شامل دو بخش عکاسی حرفه ای و عکس به وسیله تلفن همراه است و از اثرات برتر در هر دو بخش در هفته دفاع مقدس تقدیر به عمل خواهد آمد.

– به برگزیدگان هر دو بخش کمک هزینه سفر به عتبات عالیات و مشهد مقدس تعلق خواهد گرفت.

– به غیر از جوایز اصلی از ۵۰ نفر از شرکت کنندگان برتر تقدیر به عمل خواهد آمد .

– شرکت کنندگان می توانند آثارخود را با # مروارید های زنده رود در اینستاگرام منتشر کنند.

– برگزار کنندگان می توانند عکس های دریافت شده را با حفظ نام شرکت کننده به هرشکلی منتشر کنند.

– شرکت کنندگان هنگام ارسال آثار، بایستی وسیله ثبت عکس را مشخص کنند.(دوربین عکاسی یا تلفن همراه)

– عکس های ارسالی باید قابلیت چاپ در سایز ۵۰ در ۷۵ سانتی متر داشته باشد .

– هر نفر می تواند حداکثر ۱۰ عکس در مسابقه شرکت دهد .

– مهلت ارسال آثار : ۱ شهریور ۹۴

نحوه ارسال آثار :

– تحویل بر روی CDبه دبیر خانه و یا ارسال اثر به ایمیل morvarid.zenderod@chmail.ir و یا ارسال به  شماره ۰۹۲۱۶۵۰۴۶۵۶ در تلگرام و واتساپ، به همراه نام و نام خانوادگی صاحب اثر و شماره تلفن تماس و مشخص کردن بخش مورد نظر .

نشانی دبیر خانه :  اصفهان / خیابان آیت الله شمس آبادی / اداره کل بنیاد امور ایثارگران استان اصفهان / معاونت فرهنگی و امور اجتماعی / امور هنری و نمایشی / تلفن : ۳۲۳۳۳۸۲۵-۰۳۱

برچسب‌ها: ,