چهارشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: فرهنگ و هنر
چاپ خبر
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۶
شهردار اصفهان:
 الگوی صنعتی اصفهان تغییر می‌کند   

شهردار اصفهان گفت: اراده مدیریت شهری بر این است که الگوی صنعتی اصفهان را تغییر دهد.

به گزارش ندای اصفهان ،مهدی جمالی نژاد در دیدار با مدیر شرکت comexposium فرانسه که یکی از چهار شرکت معتبر نمایشگاهی جهان است، با اعلام این‌که دیپلماسی نمایشگاهی به ما کمک می‌کند ظرفیت‌های اقتصادی، تجاری و فرهنگی شهر را به بهترین شکل به جهان عرضه کنیم، اظهار داشت: نمایشگاه‌ها بهترین مکان برای معرفی ظرفیت‌ها به‌ویژه در بخش صنایع هایتک، نوآوری‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان، است.

وی به عضویت اصفهان در شبکه شهرهای خلاق جهان اشاره داشت و افزود: اصفهان باید زودتر از این‌ها به فکر توسعه مرکز نمایشگاهی خود و پروژه نمایشگاه بزرگ اصفهان، می‌افتاد و اکنون نیز مدیریت شهری و شورای شهر با عزم جدی پیگیر تحقق این امر هستند.

شهردار اصفهان تصریح کرد: اراده مدیریت شهری بر این است که الگوی صنعتی اصفهان را تغییر دهد و به سمت اقتصاد دانش مبنا، صنایع و فناوری‌های نوین شهری پیش رود که در همین راستا نخستین نمایشگاه فناوری‌های نوین شهری نیز با محوریت شهرداری اصفهان شهریورماه در اصفهان برگزار خواهد شد که امیدوار هستیم به ترغیب شرکت‌ها برای فعالیت در این زمینه و سرمایه‌گذاری در این بخش، منجر شده و اصفهان را به جایگاه بین‌المللی خود برساند.

همچنین ریناد حامید، مدیر شرکت نمایشگاهی comexposium فرانسه با اشاره به بازدید پروژه نمایشگاه بزرگ اصفهان اظهار داشت: این شرکت شرکای تجاری خود را بیشتر از قاره اروپا و پس از آن در آمریکا، آسیا و خاورمیانه انتخاب کرده اما تاکنون با شرکت‌های ایرانی همکاری نداشته است و ما خوشحالیم که شاهد چنین پروژه‌هایی در ایران هستیم.

وی بیان کرد: باید به مدیران شهری اصفهان به خاطر طرح پروژه نمایشگاه بزرگ اصفهان، تبریک گفت چراکه این پروژه، امکانات و مساحت قابل‌توجهی دارد.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق