یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۶
مبلغ وهابی بحرین؛
 ایران شاه عربستان را “امیرالمومنین” کرده است! / سر حامیان ایران را از تنشان جدا کنید +عکس   

مردم لبنان به خیابان ها بیایید و بگویید که حزب الله را نمی خواهید تا واقعا روشن شود که شما با عربستان سعودی و در راه حق هستید.

به گزارش ندای اصفهان ،“جاسم احمد السعیدی” از وهابیان سرشناس بحرین با طرح این ادعای واهی که سلمان بن عبد العزیز، پادشاه عربستان، به دلیل ایستادن در برابر ایران “امیرالمؤمنین” است، خواستار گردن زدن شیعیان بحرین و عربستان به اتهام ” مزدوری برای ایران” شد.

 

السعیدی که پیشتر در زمرۀ نمایندگان انتصابی پادشاه بحرین در مجلس این کشور بوده، در گفت وگو با سی ان ان، ضمن تاکید بر این که سلمان، پادشاه عربستان، کشورهای عربی و اسلامی را به رویارویی با ایران سوق می دهد، به طرح ادعاهایی درباره ایران پرداخت و گفت: “ایران حزب الله لبنان و انصار الله یمن را پدید آورد؛ این کشور سر افعی است و باید قطع شود”.
وی با اشاره به اقدام اخیر کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس که نام حزب الله لبنان را در فهرست گروه های تروریستی جای داده اند، اعتراف کرد که “این پیام عربستان برای تمام لبنان است؛ لبنان تنها حزب الله نیست و در این کشور احزاب متعددی وجود دارند که علیه عربستان هستند”.
السعید با تحریک لبنانی ها علیه حزب الله گفت: “این آخرین پیام برای لبنان نیست و این پیام ها ادامه خواهد داشت؛ (مردم لبنان) به خیابان ها بیایید و بگویید که حزب الله را نمی خواهید تا واقعا روشن شود که شما با عربستان سعودی و در راه حق هستید”.

 

%image_alt%

جاسم احمد السعیدی
این وهابی بحرینی، در بخش دیگری از اظهاراتش، از گردن زدن شیعیان سخن گفت و تصریح کرد: “امروز باید سر حامیان ایران را از تنشان جدا کنیم”.
السعیدی که به باورهای وهابیت اعتقاد دارد، در سال ۲۰۰۳ تلاش کرده بود تا مانع برگزاری مراسم عزاداری امام حسین(ع) در بحرین شود؛ زیرا وهابیان باور دارند که یزید، امیرالمؤمنین است و امام حسین (علیه السلام) با قیام خود، در برابر ولی امر! مسلمانان شورش کرده است.!

انتهای پیام/

منبع:جام نیـوز

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


کاردرمانی کوشا؛ مجهزترین مرکز کاردرمانی در اصفهان
کاردرمانی کوشا؛ مجهزترین مرکز کاردرمانی در اصفهان
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق