سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۵
 دستگیری عامل اخاذی از دختر جوان   

عامل اخاذی از دختر جوان به دام پلیس فتای اصفهان افتاد.

به گزارش ندای اصفهان ، رئیس پلیس فتای اصفهان با اشاره به شکایت دختری مبنی بر اخاذی از وی در فضای مجازی، گفت: مجرم که پسری ۲۸ ساله و اهل اصفهان است در منزلش دستگیر شد.
رئیس مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشاره به شکایت دختر جوانی مبنی بر این‌که فردی با تهدید به انتشار فیلم‌ها و تصاویر خصوصی از وی اخاذی می‌کند، اظهار کرد:بررسی موضوع این جرم در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

غلام‌رضا شهریاری افزود: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد فرد شاکی مدتی پیش در یکی از شبکه‌های اجتماعی با پسر جوانی آشنا شده و با وی رابطه دوستی برقرار می‌کند، پسر جوان نیز با قول ازدواج به شاکی اعتماد او را جلب کرده و به این واسطه تعداد زیادی از فیلم‌ها و تصاویر خصوصی وی را دریافت می‌کند.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی نیروی انتظامی استان اصفهان گفت: پس از مدتی رابطه این دو با خصومت خاتمه می‌یابد اما ماجرا به این جا ختم نمی‌شود و پسر جوان با ارسال ایمیلی به شاکی با تهدید به انتشار تصاویر و فیلم‌های خصوصیش از او اخاذی می‌کند.

وی گفت: با توجه به اظهارات شاکی و انجام تحقیقات لازم متهم با هویتی که پسری ۲۸ ساله اهل و ساکن اصفهان است،شناسایی و در یک عملیات غافل‌گیرانه در منزلش دستگیر شد.

شهریاری خاطرنشان کرد: متهم که در ابتدا منکر هرگونه بزهی بود پس از مواجه با مدارک و مستندات دیجیتالی پلیس چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت و به عمل مجرمانه خود اقرار کرد.

وی در پایان به شهروندان توصیه کرد: والدین باید نظارت بیشتری بر فرزندان خود داشته تا آنان  در فضای مجازی به دام افراد شیاد و شیطان‌صفت نیفتند.

انتهای پیام/

منبع:خبرنگاران جوان

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق