سه شنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۴
شهردار اصفهان در دیدار با فرزندان ۶ نفر از شهدای مدافع حرم به مناسبت روز پدر:
 فرزندان شهدا نباید احساس دلتنگی کنند   

شهردار اصفهان بر لزوم همدلی و همراهی همه ارکان جامعه با خانواده شهدا به ویژه فرزندان این عزیزان تاکید کرد.

به گزارش ندای اصفهان ،مهدی جمالی نژاد در حاشیه دیدار با فرزندان و خانواده های ۶ نفر از شهدای مدافع حرم در اصفهان به مناسبت ولادت امیرالمومنین(ع) و روز پدر، گفت: شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم کاری بزرگ و حسینی کردند، لذا باید در این حماسه بزرگ و خدایی کار بزرگ آنها قدر دانسته شود.

وی اظهار کرد: شهدا برای هدف بزرگی که داشتند از زن و فرزند خود گذشتند و راهی را رفتند که انتهای آن سراسر نور بود و روشنی، اما در این میان همه آحاد جامعه باید از این نور و روشنایی نهایت استفاده را ببرند و مسیر حرکت خودشان را با این نورانیتی که در جامعه ایجاد شده است پیدا کنند.
%image_alt%
شهردار اصفهان همچنین از مسئولان خواست تا خانواده شهدا به ویژه فرزندان این عزیزان را که کامل کننده راه حسینی پدرانشان هستند فراموش نکنند و افزود: هرچند کاراین شهدا خدایی بود و آنها با خدا معامله کردند و بهترین پاداش را هم گرفتند، اما یادمان باشد لحظه دل کندن شهدا از فرزندان و خانواده هایشان لحظه سختی بوده و آن ها از این آزمایش موفق بیرون آمده اند.
%image_alt%
بنا بر این گزارش، شهردار اصفهان در دیدار با خانواده شهیدان علی شاه سنایی، حمیدرضا دایی تقی، سجاد مرادی، مسلم خیزاب ، ابوالفضل شیروانی و معتمدی ها از هر یک از فرزندان شهدای مدافع حرم با یک اسباب بازی دلجویی کرد و از آنان تفقد نمود./
%image_alt%
%image_alt%
 انتهای پیام/
منبع:ایمنا

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق