پنج شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۳
 انتخابات مجلس مرحله دوم انتخابات مجلس دهم به تفکیک استان‌ها و گرایش‌ها+ جدول   

اسامی داوطلبان مرحله دوم انتخابات مجلس دهم به تفکیک استان‌ها و گرایش‌ها را در این گزارش بخوانید.

به گزارش ندای اصفهان ،دور دوم انتخابات مجلس، دهم اردیبهشت در ۵۶حوزه برای گزینش ۶۹ نماینده بین ۱۳۸ نفر از راه‌یافتگان به دور دوم برگزار می‌شود. این رقابت میان ۴۱ داوطلب اصلاح‌طلب، ۵۷ نماینده اصولگرا ، ۴ نامزد اعتدال‌گرا، ۳۶ نامزد مستقل انجام می‌شود.

حوزه انتخابیهاستانگرایش سیاسینام و نام‌خانوادگیردیف
تبریز، آذرشهر و اسکوآذربایجان‌شرقیاصلاح‌طلبزهرا ساعی۱
تبریز، آذرشهر و اسکوآذربایجان‌شرقیاصلاح‌طلبمیر‌علی‌اصغر الموسوی۲
تبریز، آذرشهر و اسکوآذربایجان‌شرقیاصلاح‌طلبشهاب‌الدین بی‌مقدار۳
تبریز، آذرشهر و اسکوآذربایجان‌شرقیاصلاح‌طلبعباس عباس‌زاده۴
تبریز، آذرشهر و اسکوآذربایجان‌شرقیاصولگرامحمدحسین فرهنگی۵
تبریز، آذرشهر و اسکوآذربایجان‌شرقیاصولگرامحمد اسماعیل سعیدی۶
تبریز، آذرشهر و اسکوآذربایجان‌شرقیاصولگراسید محمدرضا میرتاج‌الدینی۷
مرند و جلفاآذربایجان‌شرقیاصلاح‌طلبکریم شافعی۸
اهر و هریسآذربایجان‌شرقیاصلاح‌طلببیت‌الله عبدالهی۹
سرابآذربایجان‌شرقیاصلاح‌طلبمجید نصیرپور۱۰
سرابآذربایجان‌شرقیمستقلداوودی۱۱
شبسترآذربایجان‌شرقیمستقلآقاپور۱۲
تبریز، آذرشهر و اسکوآذربایجان‌شرقیمستقلعلیرضا منادی۱۳
ارومیهآذربایجان‌غربیاصلاح‌طلبهادی بهادری۱۴
ارومیهآذربایجان‌غربیاصلاح‌طلبمجید دودکانلوی میلان۱۵
سلماسآذربایجان‌غربیاصلاح‌طلبشهروز برزگر۱۶
ماکو، چالدران، پلدشت و شوطآذربایجان‌غربیاصلاح‌طلبشریف‌پور۱۷
میاندوآب و شاهین‌دژ و تکابآذربایجان‌غربیاصلاح‌طلبمحمد میرزایی۱۸
اردبیل، نمین و نیراردبیلاصلاح‌طلبمحمد فیضی۱۹
پارس‌آباد و بیله‌سواراردبیلمستقلشکور پورحسین۲۰
اردبیل، نمین و نیراردبیلمستقلسید کاظم موسوی۲۱
شهرضا و دهاقاناصفهانمستقلسمیه محمودی۲۲
سمیرماصفهاناصولگرااصغر سلیمی۲۳
رباط‌کریم و بهارستانتهراناعتدالگراابراهیم نکو۲۴
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیارچهارمحال‌و‌بختیاریاصلاح‌طلبعلی کاظمی۲۵
تربت‌حیدریه و مه‌ولاتخراسان‌رضویاعتدالگراباستانی۲۶
اهوازخوزستاناصلاح‌طلبهمایون یوسفی۲۷
اهوازخوزستاناصلاح‌طلبعلی ساری۲۸
اهوازخوزستاناصولگراشبیب جویجری۲۹
بهبهانخوزستاناصلاح‌طلبمحمودرضا ضرغامی۳۰
ماهشهر و امیدیهخوزستاناصلاح‌طلبگل‌مرادی۳۱
زنجان و طارمزنجاناصلاح‌طلبسیدافضل موسوی۳۲
زنجان و طارمزنجانمستقلکریم خان‌محمدی۳۳
ابهر و خرمدرهزنجاناصولگرامحمدرضا خان‌محمدی۳۴
خدابندهزنجانمستقلاحمد بیگدلی۳۵
شیرازفارساصلاح‌طلبعلی اکبری۳۶
دارابفارساصلاح‌طلبانصاری۳۷
نیریز و استهبانفارسمستقلاصغر مسعودی۳۸
نورآباد ممسنیفارساصلاح‌طلبگودرزی۳۹
سنندج، دیواندره و کامیارانکردستاناصلاح‌طلبسالار مرادی۴۰
سنقر و کلیاییکرمانشاهاعتدالگرامحمد رستگار۴۱
گرگان و آق‌قلاگلستاناصلاح‌طلبنورمحمد تربتی‌نژاد۴۲
خرم‌آباد و دورهلرستاناصلاح‌طلبمحمد بیرانوند۴۳
دورود و ازنالرستاناصولگراحسین گودرزی۴۴
مراغه و عجب‌شیرآذربایجان شرقیاصولگراحسین‌زاده۴۵
مراغه و عجب‌شیرآذربایجان شرقیاصولگرادواتگری۴۶
مرند و جلفاآذربایجان شرقیاصولگراحسن‌نژاد۴۷
اهر و هریسآذربایجان شرقیاصولگراحسینیان۴۸
شبسترآذربایجان شرقیاصولگراعلیلو۴۹
ارومیهآذربایجان غربیاصولگراروح‌الله حضرت‌پور۵۰
ارومیهآذربایجان غربیمستقلحاکم ممکان۵۱
سلماسآذربایجان غربیاصولگرارسول جلایر۵۲
ماکو، چالدران، پلدشت و شوطآذربایجان غربیاصولگرااکبرزاده۵۳
میاندوآب و شاهین‌دژ و تکابآذربایجان غربیاصولگراعیسی‌زاده۵۴
میاندوآب و شاهین‌دژ و تکابآذربایجان غربیاصولگراهاشمی۵۵
میاندوآب و شاهین‌دژ و تکابآذربایجان غربیاصولگراجهانبخش محبی‌نیا۵۶
پارس‌آباد و بیله‌سواراردبیلاصولگراایرج بیگدل‌لو۵۷
شهرضا و دهاقاناصفهاناصولگراحجت‌الاسلام آقایی‌۵۸
سمیرماصفهاناصولگراجعفری۵۹
ایلام، ایوان، شیروان و چرداول و مهرانایلاماصولگرالطیف صادقی۶۰
ایلام، ایوان، شیروان و چرداول و مهرانایلاممستقلسلام امینی۶۱
ایلام، ایوان، شیروان و چرداول و مهرانایلاممستقلسارا فلاحی۶۲
ایلام، ایوان، شیروان و چرداول و مهرانایلاماصلاح‌طلبجلال میرزایی۶۳
دهلران، دره‌شهر و آبدانانایلاممستقلشادمهر کاظم‌زاده۶۴
دهلران، دره‌شهر و آبدانانایلاممستقلعلی‌محمد احمدی۶۵
دماوند و فیروزکوهتهراناصولگرااحمد رسولی‌نژاد۶۶
دماوند و فیروزکوهتهراناصلاح‌طلبقاسم میرزایی نیکو۶۷
رباط‌کریم و بهارستانتهراناصولگراحجت الاسلام نوروزی۶۸
شهریار، قدس و ملاردتهراناعتدالگراحسین گروسی۶۹
شهریار، قدس و ملاردتهرانمستقلمحمد محمودی شاه‌نشین۷۰
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیارچهارمحال و بختیاریاصولگراقدرت‌الله حمزه۷۱
بروجنچهارمحال و بختیاریمستقلخدیجه ربیعی۷۲
بروجنچهارمحال و بختیاریاصلاح‌طلبعلی نادری‌فرد۷۳
تربت‌حیدریه و مه‌ولاتخراسان‌رضویاصولگراابوالقاسم خسروی۷۴
اهوازخوزستاناصلاح‌طلبجواد کاظم‌نسب۷۵
اهوازخوزستانمستقلسید شریف حسینی۷۶
اهوازخوزستاناصولگراشکرخدا موسوی۷۷
آبادانخوزستاناصولگراغلامرضا شرفی۷۸
آبادانخوزستاناصولگرامحمد مولوی۷۹
ایذه و باغ‌ملکخوزستاناصولگراسیدهادی طباطبایی۸۰
ایذه و باغ‌ملکخوزستانمستقلهدایت‌الله خادمی۸۱
بهبهانخوزستاناصلاح‌طلبحبیب‌الله کشت‌زر۸۲
مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکاخوزستانمستقلعلی عسگر ظاهری۸۳
مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکاخوزستاناصولگراعلیرضا ورناصری۸۴
ماهشهر و امیدیهخوزستاناصولگراحبیب آغاجری۸۵
زنجان و طارمزنجاناصولگرافریدون احمدی۸۶
زنجان و طارمزنجانمستقلعلی وقف‌چی۸۷
ابهر و خرمدرهزنجاناصولگرامحمد عزیزی۸۸
خدابندهزنجانمستقلسید البرز حسینی۸۹
شیرازفارساصولگراجعفر قادری۹۰
نورآباد ممسنیفارساصولگرامرادی۹۱
دارابفارساصولگراعسگری۹۲
نیریز و استهبانفارساصولگرافرهاد طهماسبی۹۳
سنندج، دیواندره و کامیارانکردستانمستقلسید احسن علوی۹۴
مریوان و سروآبادکردستانمستقلمنصور مرادی۹۵
مریوان و سروآبادکردستانمستقلامید کریمیان۹۶
کرمانشاهکرمانشاهاصلاح‌طلبسید سعید حیدری طیب۹۷
کرمانشاهکرمانشاهاصلاح‌طلباحمد صفری۹۸
سنقر و کلیاییکرمانشاهاصولگراسیدجواد حسینی‌کیا۹۹
گرگان و آق‌قلاگلستاناصولگراسیدعلی طاهری۱۰۰
گرگان و آق‌قلاگلستاناصلاح‌طلبنبی هزارجریبی۱۰۱
گرگان و آق‌قلاگلستانمستقلعبدالغفور امان‌زاده۱۰۲
کردکوی و ترکمن و بندرگزگلستاناصولگرارحمت‌الله جلالی۱۰۳
کردکوی و ترکمن و بندرگزگلستاناصلاح‌طلبرامین نورقلی‌پور۱۰۴
مینودشت و کلاله و مراوه تپهگلستانمستقلنجیب حسینی۱۰۵
مینودشت و کلاله و مراوه تپهگلستانمستقلشهرام کوسه‌غراوی۱۰۶
رشتگیلاناصلاح‌طلبمحمدصادق حسنی جوریابی۱۰۷
رشتگیلاناصولگراجبار کوچکی‌نژاد۱۰۸
رشتگیلاناصولگراسیدعلی آقازاده دافساری۱۰۹
رشتگیلاناصولگراسیدولی‌الله عظمتی۱۱۰
رودبارگیلاناصولگراصمد مرعشی۱۱۱
رودبارگیلانمستقلمنوچهر جمالی۱۱۲
بروجردلرستاناصولگراعلاءالدین بروجردی۱۱۳
بروجردلرستاناصولگراعباس گودرزی۱۱۴
بروجردلرستانمستقلهادی مقدسی۱۱۵
بروجردلرستانمستقلفاطمه مقصودی۱۱۶
خرم‌آباد و دورهلرستانمستقلمرتضی محمودوند۱۱۷
خرم‌آباد و دورهلرستاناصولگرامحمدرضا ملک‌شاهی راد۱۱۸
خرم‌آباد و دورهلرستانمستقلاعظم محمدنیا۱۱۹
دورود و ازنالرستانمستقلمجید کیانپور۱۲۰
قائم‌شهرمازندراناصولگراعلیپور۱۲۱
قائم‌شهرمازندراناصولگراادیانی۱۲۲
بابلمازندرانمستقلحسین نیازآذری۱۲۳
بابلمازندراناصلاح‌طلبهمت‌الله طاهرنژاد۱۲۴
اراک، کمیجان و خندابمرکزیاصولگرامحمدحسن آصفری۱۲۵
اراک، کمیجان و خندابمرکزیاصلاح‌طلبسید مهدی مقدسی۱۲۶
ساوه و زرندیهمرکزیاصولگراشهلا میرگلوبیات۱۲۷
ساوه و زرندیهمرکزیمستقلمحمدرضا منصوری۱۲۸
شازندمرکزیاصولگراغفاری۱۲۹
شازندمرکزیاصلاح‌طلبابراهیمی۱۳۰
بندرلنگه، بستک و پارسیان و کیشهرمزگاناصلاح‌طلبخالد زمزم‌نژاد۱۳۱
بندرلنگه، بستک و پارسیان و کیشهرمزگاناصولگرااحمد جباری۱۳۲
رزنهمداناصلاح‌طلبحسن لطفی۱۳۳
رزنهمداناصولگراعطا‌ءالله سلطانی صبور۱۳۴
ملایرهمداناصولگرااحمد آزادی‌خواه۱۳۵
ملایرهمداناصلاح‌طلبعلیرضا امامی۱۳۶
مهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه و بافقیزداصولگرامحمدرضا بابایی۱۳۷
مهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه و بافقیزدمستقلصباغیان۱۳۸

گفتنی است؛ در این مرحله کسانی می‌توانند در یک حوزه رأی دهند که در مرحله اول در همان حوزه‌ انتخابیه رأی داده باشند، البته کسانی که در مرحله اول رأی نداده باشند می‌توانند در انتخابات شرکت کنند.

شایان ذکر است؛ برای مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تعرفه جدید چاپ می‌شود و تعرفه‌های مرحله اول به هیچ عنوان برای مرحله دوم قابل استفاده نیست. احکام مرحله دوم از جمله تبلیغات همانند مرحله اول است و نامزدها یک هفته فرصت تبلیغات دارندو ۲۴ ساعت قبل از رأی‌گیری این فرصت به پایان می‌رسد.

انتهای پیام/

منبع:خبرنگاران جوان

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

    نظر شما
    نام :

    ایمیل :

    از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
    متن کامنت :
     


    جشنواره رسانه های دیجیتال اصفهان
    جشنواره رسانه های دیجیتال اصفهان
    ثبت نام حوزه دانشجویی
    ثبت نام حوزه دانشجویی
    پایگاه خبری رهیافته
    پایگاه خبری رهیافته
    پایگاه خبری چشمه سار
    پایگاه خبری چشمه سار
    اصفهان شرق
    اصفهان شرق
    گفتمان نیوز
    گفتمان نیوز
    وعده صادق
    وعده صادق