پنج شنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۲
اقتصاد مقاومتی؛
 راه‌اندازی ستادهای فرماندهی اقتصادمقاومتی   

معاون توسعه امور تولیدی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور از راه اندازی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان های کشور خبر داد.

به گزارش ندای اصفهان ،سید حمید پور محمدی ظهر چهارشنیه در مراسم کلنگ زنی پارک علم و فناورزی استان چهارمحال و بختیاری ضمن اشاره به نامگذاری سال جدید به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل توسط مقام معظم رهبری، عنوان کرد: ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در همه استان های کشور راه اندازی شده است.
وی عنوان کرد: یکی از اهداف اصلی دولت تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه است که همه مدیران استان ها باید در این مسیر حرکت کنند.

معاون توسعه امور تولیدی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور یادآور شد: توسعه شرکت های دانش بنیان یکی از اهداف اصلی دولت به شمار می رود که نقش مهمی در توسعه و پیشرفت  و اشتغال در مناطق مختلف کشور دارد.

سید حمید پور محمدی ادامه داد: بهره گیری از ظرفیت ها و پتانسیل های استان ها برای توسعه و پیشرفت  باید مورد توجه قرار بگیرد و شرکت های دانش بنیان نقش مهمی می توانند در این مسیر داشته باشند.

توسعه حوزه کشاورزی به عنوان یکی از پایه های اقتصادی کشور از اهداف اصلی دولت است

معاون توسعه امور تولیدی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: ایده های که موجب ایجاد اشتغال و درامد می شوند، باید حمایت شوند.

وی تاکید کرد: استان چهارمحال و بختیاری ظرفیت و پتانسیل های بالایی دارد که باید تلاش کرد این استان نیز توسعه پیدا کند و به استان های توسعه یافته کشور نزدیک شود.

معاون توسعه امور تولیدی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور بیان کرد: توسعه حوزه کشاورزی به عنوان یکی از پایه های اقتصادی کشور از اهداف اصلی در کشور به شمار می رود.

وی عنوان کرد: دولت به دنبال این است حوزه کشاورزی با بهره گیری از فناوری و تکنولوژی های روز توسعه پیدا بکند.

سید حمید پور محمدی تاکید کرد: توسعه تجهیزات آبیاری کشاورزی در اراضی کشاورزی از اهداف اصلی دولت است که نقش مهمی در افزایش تولید محصول خواهد داشت.

انتهای پیام/

منبع:جام نیوز

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز