یکشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۱
با حضور بازرگانان ایران و کره انجام می‌گیرد
 برگزاری گردهمایی مجمع اقتصادی ایران و کره جنوبی به میزبانی اتاق بازرگانی اصفهان   

دبیر کمیسیون سیاست‌گذاری و پایش اتاق بازرگانی اصفهان گفت:‌ گردهمایی مجمع اقتصادی ایران و کره جنوبی با عنوان «سکوی همکاری ایران و کره در شرایط پساتحریم» در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش ندای اصفهان ،سید رضا صفوی اظهار کرد: گردهمایی مجمع اقتصادی ایران و کره با عنوان «سکوی همکاری ایران و کره در شرایط پساتحریم» با مشارکت انستیتوی دریانوردی کشور کره جنوبی (Korea Maritime Institute (KMI و همکاری قطب علمی اقتصاد بین­‌الملل دانشگاه اصفهان، دانشگاه شهید بهشتی و اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی اصفهان برگزار می‌شود.

وی افزود: این گردهمایی دو روزه، چهارم اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان و روز یکشنبه پنچم اردیبهشت ماه در محل دانشگاه بهشتی برگزار خواهد شد.

دبیر کمیسیون سیاست‌گذاری و پایش اتاق بازرگانی اصفهان با بیان اینکه هدف این کنفرانس گسترش همکاری‌های ایران و کره در دوران بعد از تحریم­‌ها است، اظهار کرد: جمهوری کره از جمله کشورهایی است که به دنبال همکاری با ایران در بخش‌­های مختلف اقتصادی و بازرگانی است، که این موضوع دستاوردهای قابل توجهی برای هر دو کشور در آینده نزدیک به همراه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: در این گردهمایی، متخصصین، کارآفرینان و بازرگانان هر دو کشور در خصوص گسترش همکاری‌های اقتصادی میان دو کشور به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.

صفوی اضافه کرد: این گردهمایی شامل دو مبحث سیاستی – راهبردی و کسب‌وکار است که بخش سیاستی بر تجارت خارجی، سرمایه­ گذاری، همکاری در صنایع دریانوردی و بنادر تمرکز دارد و بخش کسب‌وکار به توسعه مبادلات تجاری دو کشور خواهد پرداخت.

وی خاطر نشان کرد: حاضران در روز اول گردهمایی مجمع اقتصادی ایران و کره با عنوان سکوی همکاری ایران و کره در شرایط پساتحریم، به مطالعه موردی کسب‌وکار خواهد پرداخت که شامل یک نشست با ارائه چهار مقاله و سپس میزگرد و بحث و تبادل نظر انجام خواهد شد.

دبیر کمیسیون سیاست‌گذاری و پایش اتاق بازرگانی اصفهان ادامه داد: برنامه روز دوم شامل دو نشست با عناوین پارادایم جدید همکاری­‌های اقتصادی ایران و کره در افق پسابرجام و همکاری ایران و کره در صنایع دریانوردی و بنادر و ۲ میزگرد جهت بحث و تبادل نظر خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع :فارس

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
میدان نیوز
میدان نیوز
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق