چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
 هیچ ‌‌کشوری جرأت موشک‌اندازی به ایران را ندارد/موظف به افزایش توان دفاعی ‌‌براساس فناوری‌ها و دانش روز دنیا هستیم   

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: افزایش توان دفاعی ما به این معنا نیست که ما می‌خواهیم از این امکانات به منظور تهاجم به کشورهای دیگر استفاده کنیم و باید امکانات دفاعی خود را همسو با فناوری‌های روز ارتقاء دهیم.

به گزارش ندای اصفهان، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری ظهر امروز در حاشیه مراسم تجلیل از خانواده‌های شهداء و ایثارگران نیروی دریایی ارتش در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم در مورد افزایش توان دفاعی کشور و تاکیدات مقام معظم رهبری در این راستا اظهار داشت: بی‌شک ما هرچه بتوانیم توان دفاعی خودرا افزایش دهیم قدرت بازدارندگی ما ارتقاء پیدا کرده و دشمن جرات تجاوز به خاک را ندارد.

وی افزود: اگر رهبر معظم انقلاب همواره تاکید بسیاری بر افزایش توان دفاعی کشور دارند این نکته دین معناست نیست که ما می‌خواهیم از آن به منظور حمله و تهاجم به دیگر کشورها استفاده کنیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی تصریح کرد: در حال حاضر در منطقه آنقدر قدرت داریم که هیچ یک از کشورها جرات موشک‌اندازی به ما را ندارند.

امیر دریادار سیاری با اشاره به استفاده از فناوری‌های روز دنیا گفت: ما موظف هستیم که امکانات دفاعی خود را براساس فناوری‌ها ودانش روز دنیا با تکیه بر تجربیات حاصل از دوران دفاع مقدس به جایگاه بالاتری برسانیم.

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
میدان نیوز
میدان نیوز
حوزه و روحانیت
حوزه و روحانیت
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق