پنج شنبه ۰۲ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۸:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۰
 آغاز اجرای طرح لاگون های اضطراری در اصفهان   

طرح لاگون هاي اضطراري،بازيافت آب لجن و مواد را محقق می کند.

به گزارش ندای اصفهان،مدیر اجرای طرح های ناحیه آهنسازی و فولادسازی فولاد مبارکه ازاجرای طرح احداث لاگون های اضطراری مگامدول های شهید خرازی و بازیافت آب لجن و موادخبرداد.

مهرداد عبدالرحیم زاده با اشاره به اینکه لاگونهای اضطراری مگامدولهای شهید خرازی از۴ عدد حوضچه مربوط به ورودی لجن و۲ عدد حوضچه آرامش و یک پمپخانه تشکیل شده است افزود: باتحقق این طرح آب خروجی حاصل از آن برای مصرف در فرآیند احیاء مستقیم استفاده می شود .

وی با بیان اینکه ظرفیت هر حوضچه ۳ هزار و ۱۲۰ متر مکعب میباشد اظهار کرد: برای احداث لاگونها و جادههاوعملیات بتن ریزی نزدیک به ۳۷ هزار متر مکعب عملیات خاکبرداری و ۳۹۰ هزار کیلوگرم آرماتور برای فونداسیون و دیوارها و کف استفاده شده است.

عبدالرحیم زاده تصریح کرد: اینطرح به مدت ۶ ماه آغازشده که با پیشرفت فیزیکی ۶۵درصد همراه بوده است که با پیش بینی انجام شده کلیه فعالیتها تامرداد سال جاری به اتمام و بهرهبرداری می رسد.

رییس اجرای طرح های توسعه آهن سازی در ادامه، جلوگیری از پراکندگی و به هدر رفتن مواد قابل بازیافت و نهایتاً انتقال به گندله سازی، بازیافت آب لجن کلاریفایرها برای استفاده مجدد پروسس احیا مستقیم شهید خرازی و تسریع در انتقال لجن به لاگون های جدید احداث شده را از مزایای احداث این لاگون ها نام برد.

انتهای پیام/

منبع: yjc

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق