سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: فرهنگی
چاپ خبر
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۰
 اظهار نظر ضرغامی درباره حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۹۵/ تعطیلی شبکه‌های تلویزیون برای حال من خوب نیست   

رئیس سابق صدا و سیما گفت: درباره حذف شبکه‌هایی که تاسیس کردم باید بگویم تعطیلی این شبکه‌ها برای حال من خوب نیست.

به گزارش ندای اصفهان ،سیدعزت‌الله ضرغامی در حاشیه مراسم رونمایی از کتاب «آینده‌پژوهی انقلاب اسلامی؛ بیم‌ها و امیدها» نوشته علی دارابی درباره کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۵ گفت: فعالیت‌های من فرهنگی، رسانه‌ای، اجتماعی و سیاسی است و سعی می‌کنم با توجه به تجربه‌ای که دارم خارج از چارچوب‌های شکل گرفته بتوانم در ذهن‌های سیاسیون و رسانه‌های جامعه آنچه که فکر می‌کنم وظیفه است به نسل‌های بعد منتقل شود، آن را انجام دهم.

وی افزود: اشکال جامعه ما این است که خیال می‌کنیم یک مسئولی که از مسئولیت بالا کنار رفت حتما باید در یک مسئولیت خوب دیگر به معنای مقام و موقعیت قرار بگیرد که این اشکال است و اگر چنین اتفاقی نیفتد دعواها شروع می‌شود یا خیال می‌کنند آن فرد برای یک مسئولیت بالاتر تلاش می‌کند. اینها همه آسیب‌های روابط اداری و اجرایی کشور است.

وی با بیان اینکه اتفاقا من مسئولیت خاصی هم قبول نکرده‌ام، که بعضی موارد به من پیشنهاد می‌شد، اظهار داشت: این اقدام برای این بود که نشان بدهم هر آدمی می‌تواند در این سطح کار کند و سرش را بیندازد پایین و اصطلاحا مثل بچه آدم به فعالیت خود ادامه دهد. الان باید نشان دهیم که یک فرد می‌تواند در مسئولیت اجرایی باشد اما مطالعه کند، فکر کند و انتقال تجربه کند و به هیچ کسی هم کاری نداشته باشد و حرف‌هایش را هم شجاعانه بزند و فکر نکند اگر این حرف‌ها را می‌زند این طرفی‌ها یا آن طرفی‌ها بدشان می‌آید. خدمتی که ارائه دهیم از جاهای دیگر مهمتر است.

ضرغامی در پاسخ به سؤال دیگر خبرنگار فارس مبنی بر اینکه در دوره شما شبکه‌های متعددی با هدف‌گذاری‌های متفاوتی راه‌اندازی شده و حالا در دوران ریاست جدید این شبکه‌ها حذف می‌شوند نظرتان چیست، تصریح کرد: سؤالات سخت نپرسید. قاعدتا به عنوان کسی که چیزی را راه انداخته است و حالا آن تعطیل می‌شود، حال خوبی ندارم اما حتما دوستان آنجا مطالعه و بررسی داشته‌اند و به یک تشخیص رسیده و عمل کرده‌اند و به نظر همه احترام می‌گذارم اما حال من مانند شخص کوزه‌گری است که بابت خلقت آدم‌ها به خدا گلایه می‌کرد. فرشته‌ای آمد و گفت من همه کوزه‌ها را می‌خرم و همه آنها را می‌شکنم. کوزه‌گر گفت حداقل اگر می‌خواهی کوزه‌هایم را بشکنی برو آنطرف‌تر آنها را بشکن. که من آنها را نبینم. درست است پول آنها را داده‌ای اما من پای کوزه‌ها زحمت کشیده‌ام.

وی گفت: حتما به عنوان کسی که شبکه فیلم و شما را راه‌اندازی کرده‌ام تعطیلی شبکه‌ها برای حال من خوب نیست اما حتما دوستان برای ملت، آینده و مصالح نظام تصمیم‌گیری کرده‌اند.

انتهای پیام/

 منبع:خبرگزاری فارس

 

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز