سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۰
معاون سابق سیاسی سپاه:
 در برجام با اهل تقلب و خدعه معامله کردیم/ دشمن جرأت حمله به ما را ندارد   

معاون سابق سیاسی سپاه پاسداران گفت: دشمن امروز جرأت حمله به ما را ندارد و در جبهه‌های دیگر با ما در حال جنگیدن است؛ دشمن به خوبی می‌داند که دوران حمله نظامی به ایران و زدن و در رفتن گذشته است.

به گزارش ندای اصفهان ، مراسم یادواره شهدای دانشجو با حضور سردار یدالله جوانی معاون سابق سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و اجرای سید محمد جواد هاشمی ظهر امروز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد برگزار شد.

سردار یدالله جوانی در این یادواره اظهار کرد: در شهر شهید پرور اصفهان و در مجلسی نورانی به یاد شهدا هستیم که مردان بزرگی را تربیت و در دانشگاه آزاد نجف‌آباد که ۹ شهید تقدیم انقلاب کرده است.

وی افزود: راه شهادت راه انقلاب و مسیر اسلام ناب است و اگر در این راه ثابت قدم ادامه دهیم، به طور حتم ملت ایران به قله‌های افتخار و سربلندی می‌رسند و زمینه ساز تمدن نوین اسلامی خواهد شد.

معاون سابق سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان داشت: زورگویان و قدرتمندان شیطانی را به زیر خواهیم کشید که راه شهدا این‌گونه بوده است؛ شما دانشجویان آینده‌سازان کشور هستید و همان‌طور که موقع تشییع پیکر مطهر شهدا در هر شهری شعار «برادر شهیدم راهت ادامه دارد» سر می‌دادند اکنون نیز این وظیفه بر عهده شماست.

وی خاطر نشان کرد: شهدا از ما توقع دارند که به عمل ثابت کنیم جلوی دشمنان ایستاده‌ایم و می‌ایستیم و شناخت دشمن نیاز به بصیرت دارد تا بدانیم دشمن ما چه کسی است.

جوانی ادامه داد: در این کشور افراد، گروه‌ها و جریاناتی هستند که به نسل جوان تحمیل می‌کنند دشمن وجود ندارد و وجود دشمن توهمی بیش نیست.

وی اذعان کرد: ما می‌توانیم با همه دوست باشیم اما نه با کسی که با کرامت انسانی مشکل دارد و حاضر است برای تسلط خود بر جهان صدها میلیون نفر را بکشند؛ آن‌ها دشمن ما هستند و این دشمنان مخالف ملت ما و مخالف عزت، سربلندی، هویت و نظام انقلاب اسلامی هستند که در راس این دشمنان آمریکایی‌ها و بعضی کشورهای منطقه‌ای و کشورهای استعمارگر هستند.

معاون سابق سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آن‌ها می‌خواهند مثل قبل از انقلاب بر کشور و ملت ایران مسلط باشند و دلیل این جنگ ۸ ساله این بود که این حرکت حق‌طلبانه و آزادی‌خواهانه ملت ما را شکست دهند اما با تقدیم بیش از ۲۰۰ هزار شهید و ۳۰۰ هزار جانباز و ده‌ها هزار آزاده، با ایثار و فداکاری دشمن را زمین‌گیر کردیم.

وی افزود: زیرا دشمن امروز جرأت حمله به ما را ندارد و در جبهه‌های دیگر با ما در حال جنگیدن است و دشمن به خوبی می‌داند که دوران حمله نظامی به ایران و زدن و در رفتن گذشته است.

سردار جوانی تصریح کرد: حال دشمن به خوبی می‌داند اگر تهدید و حمله کند، حتما باید ضربه متقابل ایران را بخورد به همین دلیل روی به جنگ فرهنگی آورده است و وظیفه همه جوانان و ملت ماست که بدانیم چگونه با این جنگ فرهنگی مقابله کنیم.

وی عنوان کرد: امروز دشمن جنگ اقتصادی به راه انداخته است و می‌گوید جنگ اقتصادی یعنی تحریم‌های فلج‌کننده تا بتواند ملتی که در ۸ سال دفاع مقدس نتوانسته است مغلوب کند را این‌گونه مغلوب کند و پیام واضح شهدا این است که باید به خاطر آرمان‌های نظام بایستیم و مقاومت کنیم.

معاون سابق سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی متذکر شد: باید بدانیم که دشمنانمان درصدد هستند بر سر میز مذاکرات متعدد آرمان‌ها، اهداف و اقتدار ما را از بین ببرند اما ایران برجام و مذاکرات هسته‌ای را تجربه کرده است.

وی ادامه داد: برجام یعنی داد و ستد و ما به تعهدات خود عمل می‌کنیم و بیش از ۱۲ تن اورانیوم غنی شده خود را از کشور خارج کردیم و ۲۰ هزار سانتریفروژ را به ۵ هزار رساندیم و همچنین در فردو و اراک تغیرات ایجاد کردیم اما در عوض اوباما در جواب خبرنگاری که گفته بود ایران به تمام تعهدات خود عمل کرده است شما آیا قرار است به برجام عمل کنید در جواب می‌گوید ایران باید به روح برجام عمل کند و روح برجام یعنی تغییر افکار ایران در نظر آن‌ها و باید دست از آرمان‌ها و اهداف انقلاب دست بردارد.

سردار جوانی افزود: منظور اوباما یعنی ایران در مسائل هسته‌ای، موشک، حقوق بشر و منطقه کوتاه بیاید؛ پس معلوم شد که با افرادی که اهل تقلب و خدعه‌اند معامله کرده‌ایم و دقیقا این همان حرفی است که مقام معظم رهبری سی سال در حال اشاره به آن هستند.

وی در پایان بیان کرد: در حال حاضر آمریکا تمرکزش روی موشک‌های ما است تا بتواند به اسم مذاکره درصد قدرت دفاعی و بازدارنگی کشور ما را کم کند.

 در پایان این برنامه از خانواده شهدای مدافع حرم و خانواده شهدای دانشجو تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز