سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: فرهنگی
چاپ خبر
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۹
 فراخوان جشنواره “استندآپ کمدی اصفهان” اعلام شد   

فراخوان نخستین جشنواره "استندآپ کمدی" با هدف کشف استعدادیابی و استفاده از ظرفیت‌های موجود در سطح استانی اعلام شد.

به گزارش ندای اصفهان ،نخستین جشنواره “استندآپ کمدی” کشور با هدف کشف استعدادها در این زمینه و استفاده از ظرفیت‌های موجود در برنامه‌های مختلف، در سطح استانی به میزبانی اصفهان برگزار می‌شود.
هدف از برگزاری این مراسم استعدادیابی از بین مردم بوده لذا سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان با برنامه ریزی های صورت گرفته برآن شد تا با برگزاری این جشنواره از بین افرادی که احساس می‌کنند ظرفیت اجرای استندآپ کمدی دارند، بهترین‌ها را انتخاب کند که هدف اصلی این جشنواره معرفی افراد هنرمند و با استعداد در زمینه استندآپ و بهره مندی از آن ها در برنامه‌های سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان است.
شرکت کنندگان تا ۱۵ اردیبهشت ماه فرصت دارند کلیپ های پنج دقیقه ای خود را در قالب سی دی به یکی از سه روش ارسال به ایمیل جشنواره، بارگذاری از طریق سایت و یا تحویل سی دی به دبیرخانه جشنواره واقع در کتابخانه مرکزی ارائه دهند.
برگزیدگان مرحله نخست جشنواره استندآپ کمدی از تاریخ ۲۵ تا ۲۹ اردیبهشت‌ ماه مورد تست و بازبینی حضوری در کتابخانه مرکزی قرار می گیرند و در پایان نیز روز ۳۰ اردیبهشت ماه مراسم اختتامیه جشنواره استندآپ کمدین های اصفهانی برگزار خواهد شد.
جوایز در نظر گرفته شده برای این جشنواره شامل نفر اول مبلغ دو میلیون تومان، نفر دوم یک و نیم میلیون تومان، نفر سوم یک میلیون تومان و به نفرات برگزیده از چهارم تا دهم ۵۰۰ هزار تومان وجه نقد می باشد.
نتایج برگزاری این جشنواره علاوه بر کشف استعدادها، ثبت اسامی افراد برگزیده در لیست هنرمندان سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری به منظور بهره مندی در مقاطع مختلف است.
این جشنواره هیچ محدودیتی سنی برای شرکت‌کنندگان در نظر نگرفته است لذا بانوان نیز می‌توانند با رعایت پوشش مناسب در این جشنواره شرکت کنند.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت esfahanfarhang.ir مراجعه کرده و یا با شماره ۰۹۳۶۳۸۶۹۷۱۴ تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/

منبع:سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز