شنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۵
پيام آيت الله سيدكمال فقيه ايماني به مناسبت تشييع شهداي غواص در اصفهان
 شهدا بودند که این عظمت را به اسلام دادند/ اشک علما به استقبال شهدا می رود   

به گزارش ندای اصفهان به نقل از رویش نیوز، تحریریه رویش نیوز در ادامه دیدارهای خود با علمای شهر به مناسبت تشییع شهدای غواص و گمنام در اصفهان به دیدار آیت الله سید کمال فقیه ایمانی رفتند. در این دیدار آیت الله فقیه ایمانی ضمن ابراز ارادت به مقام شهدای غواص و شهیدان گمنامی که قرار است در اصفهان تشییع شوند فرمودند:« از برادران و خواهران اصفهانی خودم تقاضا دارم که در تشییع شهدای غواص حتما شرکت کنید. زیرا که این حضور هم تعظیم شعائر مذهب است و هم ترویج ارواح شهدای بزرگوار.»

ایشان حضور در تشییع شهدای غواص را در جامعه اثر گذار دانستند و افزودند: «حضور در تشییع شهدا در تمام شئونات جامعه مثل حجاب، عفاف، نجابت، شخصیت دینی، رشد صنعتی اقتصادی دارای اثرات خاصی است.»

آیت الله فقیه ایمانی همچنین فرمودند: «مردم می بینند که این ها شخصیت خودشان را فدای اسلام و مسلمین کرده اند. و از صدقه سر و برکت همین شهدا، انقلاب و اسلام به جاهای عالی می رسد. الآن این که دشمن این گونه در مسائل سیاسی به التماس رسیده به همین دلیل است.»

در این هنگام در حالی که اشک از چشمان آیت الله فقیه ایمانی سرازیر شده بود، ادامه دادند و فرمودند:« این شهدا بودند که این تشکیلات را به وجود آوردند. این ها بودند که این عظمت را به اسلام دادند.  امیدوارم که همه شرکت کنیم و فیض ببریم و از خدا می خواهیم که ارواح آن ها را با روح امام حسین(ع) و ائمه اطهار محشور فرمایند.»

به گزارش رویش نیوز شهدا دارند خودنمایی می کنند و خودشان شرایط و دل های مومنین را جهت میدهند و باعث می شوند علمای بزرگ اصفهان اینگونه لطیفانه و با اشک چشم به استقبالشان می روند. دیروز هم  استاد بزرگ اخلاق اصفهان آیت الله ناصری با لحن خاص و اشک چشم در مورد شهدا بیاناتی را فرمودند. اینطور که پیداست شهدا دارند می آیند!

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق