چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۹
 وعده سوم افتتاح مسکن مهر پردیس/ حسرت دیدن “قیچی” بر دل واحدهای مسکن مهر   

در حالی پیش از این دو وعده افتتاح واحدهای مسکن مهر فاز ۱۱ عملی نشده که در جدیدترین وعده، قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی از افتتاح تعدادی مسکن مهر کوزو طی اردیبهشت ماه امسال خبر داده است.

به گزارش ندای اصفهان، چند ماهه پیش از آغاز دهه فجر سال گذشته، مدیران شرکت عمران پردیس از افتتاح ۴۵۰۰ واحد مسکن مهر فاز ۱۱ این شهر در بازه ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه خبر دادند.

این در حالی بود که در  این دهه واحدهای کوزو رنگ قیچی مخصوص بریدن روبان را به‌چشم ندیدند تا مدیرعامل شرکت عمران پردیس افتتاح ۱۰ پروژه روبنایی شهر پردیس را به ۴۵۰۰ واحد مسکن مهر اضافه کند و بگوید: با توجه به برنامه‌ریزیهای انجام شده قرار بود مجموعه پروژه‌های افتتاحی در دهه فجر امسال با حضور مقامات و مسئولان ذی‌ربط افتتاح شود که به‌دلیل پاره‌ای از مشکلات و نزدیک شدن به زمان انتخابات مجلس و خبرگان ترجیح دادیم زمان افتتاح را به نیمه دوم اسفند موکول کنیم.

وی با تأکید بر اینکه تحویل واحدهای مسکن مهر قطعاً باید بعد از تأمین و تکمیل خدمات زیربنایی و آماده‌سازی واحدها برای سکونت مالکان انجام شود گفت: به‌دلیل گستردگی حجم طرحهای افتتاحی و انجام تمامی اقدامات باقی‌مانده این تصمیم گرفته شد.

در ۱۵ روز دوم اسفند هیچ خبری از افتتاح نشد تا اینکه اخیراً قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر وعده‌ سوم را برای افتتاح واحدهای مذکور داد.

احمد اصغری‌مهرآبادی دراین‌باره گفته است؛ «قرار بود ۴۵۰۰ واحد مسکن مهرپردیس دهه فجر سال گذشته واگذار شود که اردیبهشت امسال تحویل می‌شود».

حال باید دید این وعده به دو وعده قبلی دچار می‌شود یا خیر. یکی از مصائب پروژه‌های مسکن مهر کم‌کاری و درخواست مبالغ بالا از سوی شرکت‌های خدمات‌رسان است که افتتاح و تحویل واحدهای این طرح را با چالش مواجه کرده است، چه آن‌که مهرآبادی از آماده افتتاح بودن ۲۰۰ هزار مسکن مهر در سراسر کشور خبر داده که به‌دلیل نبود امکات زیربنایی (انشعاب آب، برق، گاز یا فاضلاب) قابل واگذاری به متقاضیان نیست.

 

تسنیم

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز