دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۰۹:۱۵ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۹
منتخب مردم اصفهان در مجلس دهم شورای اسلامی:
 جریان دایمی زاینده رود ضروری است   

منتخب مردم اصفهان در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: طبق توافقات صورت گرفته مابین وزارت نیرو و جهاد کشاورزی از برداشت های غیرقانونی آب در بالا دست جلوگیری می شود.

به گزارش ندای اصفهان، حیدر علی عابدی در جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: شهروندان اصفهانی با حضور خود در حماسه ۷ اسفند ماه دل رهبر جمهوری اسلامی ایران را شاد و دل دشمنان اسلام را سیاه پوش کردند.
وی با اشاره به ضرورت جاری شدن دائمی رودخانه زاینده رود گفت: طبق توافقات صورت گرفته مابین وزارت نیرو و جهاد کشاورزی از برداشت های غیرقانونی آب در بالا دستی جلوگیری می شود.
منتخب مردم اصفهان در مجلس دهم شورای اسلامی در ادامه نیز با اشاره به اینکه اعضای شورای اسلامی شهر با مشکلات شهروندان آشنا هستند، افزود: اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان با تجربه ای که به دست آورده اند باید در جایگاه و وظایف خود ارتقا یابد.
وی بیان کرد: شورای اسلامی شهر باید با مجلس ارتباط تنگاتنگی داشته باشد تا اهداف خود را به سرانجام برساند.
منتخب مردم اصفهان در مجلس دهم شورای اسلامی با بیان اینکه سال جاری اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری شده است، اذعان کرد: برای رونق اقتصادی باید سرمایه های اختصاصی در نظر گرفته شود.
عابدی تاکید کرد: خوشبختانه در سرمایه های اختصاصی و نیروهای انسانی با کمبودی مواجه نیستم به خصوص شهر اصفهان که از نظر سرمایه های انسانی غنی است.
منتخب مردم اصفهان در دوره دهم مجلس شورای اسلامی یکی از آرمان های امام خمینی (ره) را رسیدگی به قشر مستعضفان دانست و اضافه کرد: باید در برنامه ریزی های خود به گونه ای عمل کنیم تا از رسیدگی به مستعضفان دور نباشیم.
عابدی با اشاره به اینکه در اصفهان مشکلات متعددی وجود دارد،گفت: در شرق اصفهان مشکلات آلودگی هوا وجود دارد که باید این آلودگی برطرف شود تا شهروندان اصفهان در امنیت و آسایش خاطر قرار گیرند.
وی با بیان اینکه شهر اصفهان باید به سمت تولید علم گام بردارد، ادامه داد: اصفهان توانمندهای پزشکی خوبی دارد و می توانیم با ایجاد توریست پزشکی به موفقیت های بزرگی دست یابیم.
منتخب مردم اصفهان در مجلس دهم شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مدیریت جامع شهری یکی از کارهای اصولی است که لازم است بر عهده شورای اسلامی شهر گذاشته شود و این مهم می تواند بسیاری از مشکلات شهری را بر طرف کند.

 

ایمنا

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز