دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۹
 مسئولانی که نگران حال مردم هستند چرا ۱۱ میلیارد خرج دفترشان می‌کنند؟   

نماینده مردم تهران در خانه ملت بیان کرد: وزیر اقتصاد در جلسه‌ای در اتاق بازرگانی اعلام می‌کند که من این ننگ اشرافی گرایی را تحمل نمی کنم، خوب آقای وزیر نمی‌توانی تحمل کنی! استعفا بدهید و اگر به فکر مردم هستید چرا در این شرایط یازده میلیارد خرج دفترتان می‌کنید چرا هواپیمای تشریفاتی می‌خرند.

به گزارش ندای اصفهان، مهدی کوچک‌زاده نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در واکنش به ردپای اقتصاد مقاومتی و صرفه‌جویی در کشور گفت: چرا تا زمانی که حرف اقتصاد مقاومتی می افتد تنها به فکر این هستید که دست خود را در جیب مردم کنید و ده تومان از بنزین و پنج تومان از برق و گاز و.. گران کنید و چرا این همه منابعی که در حال هدر رفتن هستند را نقد نمی کنند و برای مردم هزینه نمی‌کنند؟ به طور مثال وزارت جهاد کشاورزی چند تا مجموعه ورزشی و تفریحی دارد و هر کدام چند میلیارد قیمت دارد. مجموعه تفریحی زیتون با بیش از ده هزار متر زمین چند میلیارد قیمت دارد وزارت جهاد کشاورزی این مجموعه را برای چه چیزی می خواهد و این ساختمان ها تنها سه عدد از این مجموعه هایی است که من از آنها خبر دارم.

 

عضو کمیسیون بهداشت درمان مجلس بیان کرد: مرکز ورزشی و تفریحی وزارت کار و امور اجتماعی نبش خیابان ولی‌عصر(عج) پارک وی صد میلیارد ارزش دارد؛ باشگاه پیام وزارت ارتباطات و فناوری نبش خیابان شریعتی  چند هزار میلیارد قیمت دارد، تا چه زمانی می خواهند در جیب مردم دست کنند و مدیران به سونا بروند که اگر  کارمندان همان وزارتخانه ها هم می توانستند از این امکانات استفاده کنند باز حرف دیگری بود.

 

کوچک زاده گفت: کیلومترها جایگاه های تفریحی در شمال و جنوب برای مدیران وزارتخانه ها در نظر گرفته شده است و لعنت به اصلاح طلبی و اصولگرایی که این چیزها را هم بخواهد ولی به دنبال ملعبه و سیاسی کردن برخی از موارد در جامعه هستند.

 

این نماینده مردم تهران تصریح کرد: کلیه دستگاه های حکومتی، هر کدام در بهترین قسمت های کشور دارای مراکز چند صد میلیاردی تفریحی دارند و اینها منبع غنی برای بودجه است  اما چرا تا یک کمبودی در یک قسمت حس می شود می‎خواهند آب و برق و گاز و … را گران کنیم.

 

وی گفت: مسئولان هر موضوع و دستگاه و ساختمانی را که می خواهند واگذار کنند اعلام می کنند که مدیران وزارتخانه نمی گذارند زیرا همین ابزار دستشان است برای تفریح هرکسی که می گوید نمی گذارند استعفا دهد و وزیر اقتصاد در جلسه ای در اتاق بازرگانی اعلام می کند که من این ننگ را تحمل نمی کنم خوب آقای وزیر نمی توانی تحمل کنی! استعفا بدهید و اگر به فکر مردم هستید چرا در این شرایط یازده میلیارد خرج دفترتان می کنید چرا هواپیمای تشریفاتی می خرند.

 

دانشجو

 

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
میدان نیوز
میدان نیوز
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق