پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۹
 مسئولانی که نگران حال مردم هستند چرا ۱۱ میلیارد خرج دفترشان می‌کنند؟   

نماینده مردم تهران در خانه ملت بیان کرد: وزیر اقتصاد در جلسه‌ای در اتاق بازرگانی اعلام می‌کند که من این ننگ اشرافی گرایی را تحمل نمی کنم، خوب آقای وزیر نمی‌توانی تحمل کنی! استعفا بدهید و اگر به فکر مردم هستید چرا در این شرایط یازده میلیارد خرج دفترتان می‌کنید چرا هواپیمای تشریفاتی می‌خرند.

به گزارش ندای اصفهان، مهدی کوچک‌زاده نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در واکنش به ردپای اقتصاد مقاومتی و صرفه‌جویی در کشور گفت: چرا تا زمانی که حرف اقتصاد مقاومتی می افتد تنها به فکر این هستید که دست خود را در جیب مردم کنید و ده تومان از بنزین و پنج تومان از برق و گاز و.. گران کنید و چرا این همه منابعی که در حال هدر رفتن هستند را نقد نمی کنند و برای مردم هزینه نمی‌کنند؟ به طور مثال وزارت جهاد کشاورزی چند تا مجموعه ورزشی و تفریحی دارد و هر کدام چند میلیارد قیمت دارد. مجموعه تفریحی زیتون با بیش از ده هزار متر زمین چند میلیارد قیمت دارد وزارت جهاد کشاورزی این مجموعه را برای چه چیزی می خواهد و این ساختمان ها تنها سه عدد از این مجموعه هایی است که من از آنها خبر دارم.

 

عضو کمیسیون بهداشت درمان مجلس بیان کرد: مرکز ورزشی و تفریحی وزارت کار و امور اجتماعی نبش خیابان ولی‌عصر(عج) پارک وی صد میلیارد ارزش دارد؛ باشگاه پیام وزارت ارتباطات و فناوری نبش خیابان شریعتی  چند هزار میلیارد قیمت دارد، تا چه زمانی می خواهند در جیب مردم دست کنند و مدیران به سونا بروند که اگر  کارمندان همان وزارتخانه ها هم می توانستند از این امکانات استفاده کنند باز حرف دیگری بود.

 

کوچک زاده گفت: کیلومترها جایگاه های تفریحی در شمال و جنوب برای مدیران وزارتخانه ها در نظر گرفته شده است و لعنت به اصلاح طلبی و اصولگرایی که این چیزها را هم بخواهد ولی به دنبال ملعبه و سیاسی کردن برخی از موارد در جامعه هستند.

 

این نماینده مردم تهران تصریح کرد: کلیه دستگاه های حکومتی، هر کدام در بهترین قسمت های کشور دارای مراکز چند صد میلیاردی تفریحی دارند و اینها منبع غنی برای بودجه است  اما چرا تا یک کمبودی در یک قسمت حس می شود می‎خواهند آب و برق و گاز و … را گران کنیم.

 

وی گفت: مسئولان هر موضوع و دستگاه و ساختمانی را که می خواهند واگذار کنند اعلام می کنند که مدیران وزارتخانه نمی گذارند زیرا همین ابزار دستشان است برای تفریح هرکسی که می گوید نمی گذارند استعفا دهد و وزیر اقتصاد در جلسه ای در اتاق بازرگانی اعلام می کند که من این ننگ را تحمل نمی کنم خوب آقای وزیر نمی توانی تحمل کنی! استعفا بدهید و اگر به فکر مردم هستید چرا در این شرایط یازده میلیارد خرج دفترتان می کنید چرا هواپیمای تشریفاتی می خرند.

 

دانشجو

 

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز