یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۸
139404241237021135703074
مدیرعامل مصلی اصفهان
 مصلی اصفهان آماده برگزاری نماز جمعه است/نیاز ۶۰ میلیارد تومانی مصلی برای تکمیل   

مدیرعامل مصلی اصفهان گفت: در حال حاضر مصلی آماده بهره‌برداری است و برای هفته آینده از آیت‌الله طباطبائی‌نژاد برای بازدید از مصلی دعوت شده و زمان افتتاح بستگی به تصمیم ایشان دارد.

به گزارش ندای اصفهان ، ابراهیم پرچمی  پیرامون تکمیل پروژه مصلی اصفهان اظهار داشت: با توجه به شرایط فراهم شده در مصلی اصفهان این مکان آماده برگزاری نماز جمعه است.

وی با مقایسه وضعیت فعلی مصلی اصفهان با مکان برگزاری نماز جمعه در میدان امام(ره) گفت: مصلی اصفهان دارای ۲۰ هزار مترمکعب فضای مسقف بوده و هم‌چنین سیستم گرمایشی کف نیز انجام شده و بیش از ۲۰۰ چشمه سرویس بهداشتی برای نمازگزاران فراهم شده است.

مدیرعامل مصلی اصفهان افزود: این در حالی است که شرایط فعلی میدان امام برای برگزاری نماز جمعه قابل مقایسه با شرایط فراهم شده در مصلی نیست و اگر تصمیم در این‌ باره گرفته شده مشکلات زودتر برطرف می‌شود.

وی با اشاره به اعتبارات مورد نیاز مصلی اصفهان برای تکمیل تصریح کرد: مصلی اصفهان برای تکمیل ۱۰۰ درصدی به ۶۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

پرچمی با اشاره به زمان بهره‌برداری از این پروژه بیان کرد: در حال حاضر مصلی آماده بهره‌برداری است و برای هفته آینده از آیت‌الله طباطبائی‌نژاد برای بازدید از مصلی دعوت شده است و زمان افتتاح بستگی به تصمیم ایشان دارد.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

FacebookTwitterGoogle+TelegramWhatsAppLineYahoo MessengerLinkedInPinterestTumblr

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


میدان نیوز
میدان نیوز
حوزه و روحانیت
حوزه و روحانیت
جوان انقلابی
جوان انقلابی
انقلابی شدن
انقلابی شدن
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق