دوشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۵
 نخستین دوره آموزش خبرنگار سلامت خاورمیانه در اصفهان برگزار شد   

نخستین دوره آموزش خبرنگاران حوزه سلامت برای نخستین بار در خاورمیانه و کشور با حمایت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد.

به گزارش ندای اصفهان ، نخستین جلسه دوره‌های آموزش خبرنگاران سلامت شامگاه سه‌شنبه با حضور اساتید و خبرنگاران در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد.

سید مائده اکبری مدیر اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان درباره این دوره آموزشی اظهار داشت: در این دوره هدف این است که خبرنگاران و پزشکان به بیانی مشترک برسند و در یک سالی که در روابط‌عمومی دانشگاه بودم به این واقعیت رسیدم که زبان مشترک بسیار نیاز است.

وی افزود:  هدف اصلی نزدیک‌شدن بیان در این دوره است و در پی آن انتظارات کمتر و مشکلات برطرف می‌شود.

مدیر اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه اگر زبان مشترک شود مشکلات نیز کاهش می‌یابد، خاطرنشان کرد: در حدود ۸ ماه در هر هفته حدود ۱ تا ۲ جلسه برگزار شد تا این دوره آموزشی تدوین شود تا در تقابلی دو طرفه بتوانیم آگاهی همدیگر را بالاتر ببریم.

وی تصریح کرد: پیش بینی بر این است که ۱۵ جلسه برگزار شود و این دوره می تواند دیدگاه را نسبت به سلامت جامعه تغییر داد که در انی جلسات پیرامون ۳ موضوع بحث و گفت و گو می‌شود و برخی از جلسات نیز به صورت کارگاهی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به نخستین دوره آموزشی خبرنگار سلامت در کشور بیان کرد: اصفهان نخستین شهری است که کلاس‌های خبرنگاری حوزه سلامت را برگزار می‌کند و این دوره نه تنها در کشور بلکه در منطقه آسیا غرب و خاورمیانه نیز برای نخستین بار است که امیدوارم با موفقیت به پایان رسد.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق