چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۴
آیت الله ناصری در دیدار شهردار اصفهان با ایشان:
 جلب رضایت مردم، جلب رضایت خدا است   

حضرت آیت الله ناصری جلب رضایت مردم را جلب رضایت خدا دانست و تلاش مدیران شهری اصفهان در زمینه تکریم ارباب رجوع شهرداری ها را کاری ارزشمند برشمرد.

به گزارش ندای اصفهان ، زعیم عالیقدر حوزه در دیدار شهردار اصفهان با ایشان گفت: احترام به ارباب رجوع و انجام کار به صورت صحیح ، سالم و خوب خیر و برکت زیادی به دنبال دارد که این خیر و برکت هم بعد فردی دارد هم بعد اجتماعی، یعنی هم فرد از آن نفع می برد و هم یک جمع زیاد از مردم.

ایشان در ادامه اظهار داشت: بنده همواره دعاگوی شما بوده و هستم و از اقدامات مفیدی که در سطح شهر اتفاق می افتد اطلاع دارم، لذا توصیه می کنم به خدا توکل داشته باشید و هر روز مصمم تر از روز قبل به مردم خدمت کنید که این خدمت به خلق نزد خداوند اجر و مزد فراوانی دارد.
شهردار اصفهان نیز در این دیدار، ضمن آرزوی سعادت و سلامت برای این عالم عالیقدر، ضمن تشریح برخی از فعالیت های فرهنگی صورت گرفته در شهر اصفهان گفت: یکی از دغدغه های جدی من از زمانی که مسئولیت سنگین شهرداری  به بنده سپرده شد، جلب رضایت مردم بوده و هست.
مهدی جمالی نژاد تصریح کرد: برای جلب این رضایت فعالیت جهادی را در دستور کار خود قرار داده و بر کار جهادی در شهرداری اصفهان توسط همکارانم تاکید فراوان دارم.
وی بیان کرد: مردم مومن،متدین، فرهنگی، هنرمند و هنردوست اصفهان لیاقت خدماتی بهتر از این را دارند و باید در زمان مسئولیت، آنطور که شایسته این مردم است به آن ها خدمت کرد./

 انتهای پیام/
منبع:ایمنا

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق