جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۴
آیت الله ناصری در دیدار شهردار اصفهان با ایشان:
 جلب رضایت مردم، جلب رضایت خدا است   

حضرت آیت الله ناصری جلب رضایت مردم را جلب رضایت خدا دانست و تلاش مدیران شهری اصفهان در زمینه تکریم ارباب رجوع شهرداری ها را کاری ارزشمند برشمرد.

به گزارش ندای اصفهان ، زعیم عالیقدر حوزه در دیدار شهردار اصفهان با ایشان گفت: احترام به ارباب رجوع و انجام کار به صورت صحیح ، سالم و خوب خیر و برکت زیادی به دنبال دارد که این خیر و برکت هم بعد فردی دارد هم بعد اجتماعی، یعنی هم فرد از آن نفع می برد و هم یک جمع زیاد از مردم.

ایشان در ادامه اظهار داشت: بنده همواره دعاگوی شما بوده و هستم و از اقدامات مفیدی که در سطح شهر اتفاق می افتد اطلاع دارم، لذا توصیه می کنم به خدا توکل داشته باشید و هر روز مصمم تر از روز قبل به مردم خدمت کنید که این خدمت به خلق نزد خداوند اجر و مزد فراوانی دارد.
شهردار اصفهان نیز در این دیدار، ضمن آرزوی سعادت و سلامت برای این عالم عالیقدر، ضمن تشریح برخی از فعالیت های فرهنگی صورت گرفته در شهر اصفهان گفت: یکی از دغدغه های جدی من از زمانی که مسئولیت سنگین شهرداری  به بنده سپرده شد، جلب رضایت مردم بوده و هست.
مهدی جمالی نژاد تصریح کرد: برای جلب این رضایت فعالیت جهادی را در دستور کار خود قرار داده و بر کار جهادی در شهرداری اصفهان توسط همکارانم تاکید فراوان دارم.
وی بیان کرد: مردم مومن،متدین، فرهنگی، هنرمند و هنردوست اصفهان لیاقت خدماتی بهتر از این را دارند و باید در زمان مسئولیت، آنطور که شایسته این مردم است به آن ها خدمت کرد./

 انتهای پیام/
منبع:ایمنا

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


راهی که از سر گرفتیم!
راهی که از سر گرفتیم!
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری چشمه سار
پایگاه خبری چشمه سار
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق