یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۳
 حکم کمیته نظارت بر نشریات دانشگاه صنعتی اصفهان برای یک نشریه + تصویر   

کمیته نظارت بر نشریات دانشگاه صنعتی اصفهان به دلیل انتشار مطالب توهین‌آمیز در رابطه با امام خمینی(ره) و شورای نگهبان، مدیر مسئول نشریه انجمن اسلامی این دانشگاه را به محرومیت موقت ۶ ماهه از تصدی سمت مدیر مسئولی محکوم کرد

به گزارش ندای اصفهان،کمیته نظارت بر نشریات دانشگاه صنعتی اصفهان مدیر مسئول نشریه سلام به صاحب‌امتیازی انجمن اسلامی این دانشگاه را به محرومیت موقت ۶ ماهه از تصدی سمت مدیر مسئولی این نشریه دانشجویی محکوم کرد.

بنا به گفته منابع آگاه، حکم این محکومیت ۶ ماهه در حالی صادر شده است که نشریه سلام، در شماره ۳۰ خود، با انتشار مطالبی به امام خمینی (ره) و شورای نگهبان اهانت کرده و تصاویر سران فتنه را در این نشریه منتشر کرده است.

بر این اساس این نشریه با حضور مدیر مسئولی جدید در راس کار آن قابلیت انتشار مجدد خواهد داشت.

بررسی سوابق محکومیت نشریات دانشجویی در دانشگاه‌های مختلف کشور و استان اصفهان نشان می‌دهد در موارد متعدد در تخطی‌های قانونی نشریات در سطوح به مراتب پایین‌تر و در حد توهین به مسئولان دانشگاه، جرائم و احکام به مراتب سنگین‌تری از لغو امتیاز نشریه تا تعلیق از ۲ تا چند ترم برای نشریه و تذکرات انضباطی برای متولیان آن در نظر گرفته شده است.

به گزارش فارس، این حکم در روز ۱۵ فروردین ابلاغ شده و طی روزهای گذشته مسئولان فرهنگی دانشگاه صنعتی از پاسخگویی در این رابطه خودداری کرده‌اند.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق