سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۳
سرلشکر صفوی:
 موضوع “خیانت” بسیار مهم است/هر که با ولایت فقیه درافتاد رسوا و بدعاقبت می‌شود   

دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری گفت: موضعی که رهبر انقلاب درباره برخی از مسائل اخیر اتخاذ نمودند، موضع رهبری است که عادل و آگاه به زمان است و موضوع خیانت موضوع بسیار مهمی است.

به گزارش ندای اصفهان، سرلشکر سیدیحیی رحیم‌صفوی دستیار و مشاور عالی‌ مقام معظم رهبری در دیدار کارکنان دفتر حوزه دستیاری و مشاورت فرماندهی معظم کل قوا که به مناسبت فرا رسیدن ماه رجب برگزار شد، با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب، گفت: مقام معظم رهبری  برخی از موضوعات را به دلیل حساسیت آن خیلی سربسته و کلی مطرح می‌کنند و موضع‌گیری‌های ایشان تفاوت‌های بسیاری با دیگر مسئولان دارد و این تفاوت‌ها ناشی از عمق نگاه و آگاهی و اشراف ایشان نسبت به مسائل مختلف است.

وی افزود: موضعی که ایشان درباره برخی از مسائل اخیر اتخاذ نمودند، موضع رهبری است که عادل  و آگاه به زمان است و موضوع خیانت موضوع بسیار مهمی است و کلمه خیانت بار مفهومی و معنایی بسیاری دارد.

دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری ادامه داد: ما پاسدارها با عهد و پیمانی که با خدا بسته‌ایم در راه حفاظت از انقلاب اسلامی و میهن اسلامی‌مان ایستاده‌ایم  و آماده‌ایم در راه انقلاب و اسلام و رهبری فداکاری کنیم، اما برخی مانند کسانی هستند که هم با این طرف هستند و هم با  طرف دیگر.

سرلشکر صفوی افزود: بدون تردید نعمت اسلام و ولایت‌فقیه بزرگ‌ترین نعمتی است که خداوند به ما داده، بدون ولایت فقیه نه این انقلاب و نه جنگ به پیروزی می‌رسید و  این کشور ما در این اوضاع آشوب بیست  و چند ساله نمی‌توانست امن باشد.

دشمنان تحقیر شده به دنبال استحاله  ارزش‌های  انقلاب اسلامی از درون هستند

وی با اشاره به رویکرد فعلی دشمنان انقلاب، گفت: دشمنان انقلاب اسلامی، آنهایی که با وقوع انقلاب اسلامی و در پی آن در هشت سال دفاع مقدس در دنیا تحقیر شدند، مدت‌هاست به این رویکرد رسیده‌اند که انقلاب اسلامی را از درون استحاله کنند و ارزش‌ها و اصول انقلاب اسلامی را از آن بگیرند و فضای فکری حاکم بر جامعه را به سمت اهداف و برنامه‌های خود هدایت کنند و برخی در این میان نقش پیاده نظام دشمن را ایفاء می‌کنند.

دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری ادامه داد: دشمنان و پیاده نظام آن به دنبال این هستند تا قدرت درونی انقلاب را تضعیف و اصلی‌ترین مؤلفه و پشتوانه انقلاب یعنی مردم را از انقلاب جدا کنند.

با شرایط کنونی جهان هر عقل سلیمی توسعه توان و قدرت دفاعی کشور را حکم می‌کند

سرلشکر صفوی ادامه داد: تاریخ اسلام عبرت‌آموز و چراغ راه آیندگان است. بحران‌های پیرامونی کشور و حوادث دهه‌های گذشته هر عقل سلیمی را وادار می‌نماید تا قدرت و توان دفاعی کشور را توسعه و افزایش دهد، نبایستی از دشمنان غافل شد. تاریخ  سی سال گذشته و پیش از آن نشان می‌دهد که آمریکا دشمن اصلی ملت ایران است.

در موضوع تمامیت ارضی و استقلال کشور با احدی تعارف نداریم

وی اضافه کرد: ایران اسلامی کشوری جنگ‌طلب نیست و به دنبال صلح و آرامش در منطقه است اما  به هر تهدید و تجاوزی که تمامیت ارضی و استقلال  کشور را با چالش مواجه نماید پاسخی محکم و سخت خواهیم داد و در این موضوع با احدی تعارف نداریم.

دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری با اشاره به جریان نفاق و سیر تاریخی رفتار آن در مقابل جبهه اسلام گفت: اسلام در طول تاریخ هرکجا مقابل جبهه کفر و شرک ایستاد پیروز شد و هر کجا مقابل نفاق ایستاد با چالش جدی روبرو شد، هم در گذشته و هم‌اکنون در کشورمان یک سری منافق داریم، البته این  موضوع منحصر به زمان حال نمی‌باشد و  هم‌اکنون نیز در کشور برخی‌ها نفاق دارند و نفاق برخی خواص مردم را متحیر می‌کند.

سرلشکر صفوی ادامه داد: ما باید رهبرمان را بشناسیم و آگاهانه  و با شجاعت  از مواضع  رهبری دفاع کنیم، آنچه مسلم است هر کسی با ولایت فقیه در افتاد  از  چارچوب انقلاب اسلامی و نظام سیاسی خارج شده و در بین مردم رسوا و سرانجام شکست خورده و دچار سوء عاقبت می‌شود.

وی در پایان با اشاره به سخنان حکیمانه و مدبرانه مقام معظم رهبری در جمع زائران حرم رضوی و در تشریح خسارت‌های جریان نفاق به کشور گفت: بایستی پاسداران،  اندیشمندان، نخبگان و خواص جامعه  نسبت به تغییر و تحولات اجتماعی حساس  باشند. آنچه پشتوانه نظام در عرصه بین‌الملل است، قدرت درونی  و توان دفاعی کشور است، اما متأسفانه اقدامات جریان نفاق سبب شده تا استقلال کشور در مسیر خطر قرار گیرد و این عده کشور را به سمت وابستگی پیش ببرند.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق