سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۳
سرلشکر صفوی:
 موضوع “خیانت” بسیار مهم است/هر که با ولایت فقیه درافتاد رسوا و بدعاقبت می‌شود   

دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری گفت: موضعی که رهبر انقلاب درباره برخی از مسائل اخیر اتخاذ نمودند، موضع رهبری است که عادل و آگاه به زمان است و موضوع خیانت موضوع بسیار مهمی است.

به گزارش ندای اصفهان، سرلشکر سیدیحیی رحیم‌صفوی دستیار و مشاور عالی‌ مقام معظم رهبری در دیدار کارکنان دفتر حوزه دستیاری و مشاورت فرماندهی معظم کل قوا که به مناسبت فرا رسیدن ماه رجب برگزار شد، با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب، گفت: مقام معظم رهبری  برخی از موضوعات را به دلیل حساسیت آن خیلی سربسته و کلی مطرح می‌کنند و موضع‌گیری‌های ایشان تفاوت‌های بسیاری با دیگر مسئولان دارد و این تفاوت‌ها ناشی از عمق نگاه و آگاهی و اشراف ایشان نسبت به مسائل مختلف است.

وی افزود: موضعی که ایشان درباره برخی از مسائل اخیر اتخاذ نمودند، موضع رهبری است که عادل  و آگاه به زمان است و موضوع خیانت موضوع بسیار مهمی است و کلمه خیانت بار مفهومی و معنایی بسیاری دارد.

دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری ادامه داد: ما پاسدارها با عهد و پیمانی که با خدا بسته‌ایم در راه حفاظت از انقلاب اسلامی و میهن اسلامی‌مان ایستاده‌ایم  و آماده‌ایم در راه انقلاب و اسلام و رهبری فداکاری کنیم، اما برخی مانند کسانی هستند که هم با این طرف هستند و هم با  طرف دیگر.

سرلشکر صفوی افزود: بدون تردید نعمت اسلام و ولایت‌فقیه بزرگ‌ترین نعمتی است که خداوند به ما داده، بدون ولایت فقیه نه این انقلاب و نه جنگ به پیروزی می‌رسید و  این کشور ما در این اوضاع آشوب بیست  و چند ساله نمی‌توانست امن باشد.

دشمنان تحقیر شده به دنبال استحاله  ارزش‌های  انقلاب اسلامی از درون هستند

وی با اشاره به رویکرد فعلی دشمنان انقلاب، گفت: دشمنان انقلاب اسلامی، آنهایی که با وقوع انقلاب اسلامی و در پی آن در هشت سال دفاع مقدس در دنیا تحقیر شدند، مدت‌هاست به این رویکرد رسیده‌اند که انقلاب اسلامی را از درون استحاله کنند و ارزش‌ها و اصول انقلاب اسلامی را از آن بگیرند و فضای فکری حاکم بر جامعه را به سمت اهداف و برنامه‌های خود هدایت کنند و برخی در این میان نقش پیاده نظام دشمن را ایفاء می‌کنند.

دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری ادامه داد: دشمنان و پیاده نظام آن به دنبال این هستند تا قدرت درونی انقلاب را تضعیف و اصلی‌ترین مؤلفه و پشتوانه انقلاب یعنی مردم را از انقلاب جدا کنند.

با شرایط کنونی جهان هر عقل سلیمی توسعه توان و قدرت دفاعی کشور را حکم می‌کند

سرلشکر صفوی ادامه داد: تاریخ اسلام عبرت‌آموز و چراغ راه آیندگان است. بحران‌های پیرامونی کشور و حوادث دهه‌های گذشته هر عقل سلیمی را وادار می‌نماید تا قدرت و توان دفاعی کشور را توسعه و افزایش دهد، نبایستی از دشمنان غافل شد. تاریخ  سی سال گذشته و پیش از آن نشان می‌دهد که آمریکا دشمن اصلی ملت ایران است.

در موضوع تمامیت ارضی و استقلال کشور با احدی تعارف نداریم

وی اضافه کرد: ایران اسلامی کشوری جنگ‌طلب نیست و به دنبال صلح و آرامش در منطقه است اما  به هر تهدید و تجاوزی که تمامیت ارضی و استقلال  کشور را با چالش مواجه نماید پاسخی محکم و سخت خواهیم داد و در این موضوع با احدی تعارف نداریم.

دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری با اشاره به جریان نفاق و سیر تاریخی رفتار آن در مقابل جبهه اسلام گفت: اسلام در طول تاریخ هرکجا مقابل جبهه کفر و شرک ایستاد پیروز شد و هر کجا مقابل نفاق ایستاد با چالش جدی روبرو شد، هم در گذشته و هم‌اکنون در کشورمان یک سری منافق داریم، البته این  موضوع منحصر به زمان حال نمی‌باشد و  هم‌اکنون نیز در کشور برخی‌ها نفاق دارند و نفاق برخی خواص مردم را متحیر می‌کند.

سرلشکر صفوی ادامه داد: ما باید رهبرمان را بشناسیم و آگاهانه  و با شجاعت  از مواضع  رهبری دفاع کنیم، آنچه مسلم است هر کسی با ولایت فقیه در افتاد  از  چارچوب انقلاب اسلامی و نظام سیاسی خارج شده و در بین مردم رسوا و سرانجام شکست خورده و دچار سوء عاقبت می‌شود.

وی در پایان با اشاره به سخنان حکیمانه و مدبرانه مقام معظم رهبری در جمع زائران حرم رضوی و در تشریح خسارت‌های جریان نفاق به کشور گفت: بایستی پاسداران،  اندیشمندان، نخبگان و خواص جامعه  نسبت به تغییر و تحولات اجتماعی حساس  باشند. آنچه پشتوانه نظام در عرصه بین‌الملل است، قدرت درونی  و توان دفاعی کشور است، اما متأسفانه اقدامات جریان نفاق سبب شده تا استقلال کشور در مسیر خطر قرار گیرد و این عده کشور را به سمت وابستگی پیش ببرند.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز