جمعه ۰۲ آبان ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۳

سرپرست پیش‌بینی هواشناسی اصفهان

ورود سامانه بارشی به استان اصفهان/ احتمال آبگرفتگی معابر در غرب و جنوب غرب استان

سرپرست پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از ورود سامانه بارشی به استان اصفهان و فعالیت این سامانه در اکثر مناطق استان خبر داد.

به گزارش ندای اصفهان ، حسن خدابخش اظهار داشت: سامانه جدید بارشی از روز گذشته وارد استان اصفهان شده است که فعالیت خود را با بارش‌های پراکنده در مناطق غربی استان آغاز کرده است.

وی با بیان اینکه این سامانه بارشی اکنون بر روی استان حاکم است، گفت: فعالیت این سامانه بارشی در حال گسترش به سمت شرق استان است و همان طور که پیش بینی شده بود شب گذشته در شهر اصفهان نیز ناشی از فعالیت این سامانه شاهد بارندگی بودیم.

سرپرست پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان افزود: تحلیل نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد که این سامانه تا پایان هفته به فعالیت خود در استان اصفهان ادامه خواهد داد و به این ترتیب برای روزهای آینده شرایط ابرناکی، ورزش باد و بارندگی را در اکثر مناطق استان همچنین شهر اصفهان شاهد خواهیم بود.

وی با بیان اینکه شرایط برای ادامه بارش‌ها در اصفهان فراهم است، خاطرنشان کرد: امروز نسبت به روز گذشته شرایط برای بارندگی در اصفهان مهیاتر است و پیش بینی می‌شود که فردا نیز شرایط بارندگی بهتر از امروز باشد.

خدابخش گفت: با توجه به فعالیت این سامانه بارشی احتمال می‌رود که در مناطق غربی و جنوب غربی استان شاهد آبگرفتگی معابر باشیم همچنین در مناطق مستعد احتمال بارش تگرگ نیز وجود دارد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715