سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۲
 عمل پیوند کلیه «اکبر عبدی» هفته آینده در اصفهان   

بازگیر محبوب سینما و تلویزیون بعد از انجام دیالیز در اصفهان قول داد: در صورت انجام موفق پیوند کلیه و بعد از بهبودی تئاتر ویژه به صورت رایگان برای مددجویان مخصوصا جوانان و نوجوانان انجمن خیریه امام محمد باقر(ع) برگزار نماید.

به گزارش ندای اصفهان، اکبر عبدی بازیگر محبوب سینما و تلویزیون کشورمان شب گذشته میهمان ویژه جشنی بود که به مناسبت میلاد حضرت امام محمد باقر علیه الاسلام و به همت خیریه ای مزین به نام پنجمین امام شیعیان دراصفهان برگزار شد.
این بازیگر سینما و تلویزیون که مدتی است از بیماری کلیه رنج می برد با توجه به اخباری که از امکانات و تجهیزان دیالیز اصفهان شنیده بود بعد از مراسم برای انجام دیالیز در بیمارستان حجت بن الحسن (ع) ، خیریه امام محمد باقر (ع) تحت درمان قرار گرفت.

اکبر عبدی در حاشیه این مراسم از امکانات و تجهیزات درمانی اصفهان ابراز رضایت کرد و گفت: من برای دیالیز به بسیاری از شهرها و حتی کشور های مختلف سفر داشته ام اما در مجموع فضای دیالیزی اصفهان را از بسیاری از این مناطق بهتر دیدم و از انجام دیالیز در چنین فضایی مجهز و کاملا بهداشتی راضی هستم.
با خبر شدیم عمل پیوند کلیه این بازیگر سینما و تلویزیون شنبه هفته آینده با کمک فردی که از کاشان می آید در اصفهان انجام می شود همچنین وی  قول داده در صورت انجام موفق این عمل به یاری خدا و بعد از بهبودی تئاتر ویژه به صورت رایگان برای مددجویان مخصوصا جوانان و نوجوانان این جامعه خیریه امام محمد باقر(ع) برگزار نماید.

گفتنی است بخشی  درآمدهای این تئاتر صرف درمان بیماران در مناطق محروم  شود. به امید بهبودی همه بیماران و این بازیگر محبوب.

انتهای پیام/

منبع:صاحب نیوز

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق