چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۲

معاون وزیر نفت در اصفهان:

جایگاه‌های کوچک قراردادی برد – برد میان شهرداری اصفهان و بخش خصوصی است

معاون وزیر نفت با اشاره به بهره برداری از جایگاه‌های کوچک سوخت در اصفهان گفت: برای نخستین بار ما شاهدی قراردادی برد - برد میان شهرداری و بخش خصوصی در اصفهان بوده‌ایم.

به گزارش ندای اصفهان ، عباس کاظمی در آیین افتتاح پروژه جایگاه‌های کوچک سوخت اظهار داشت: کاهش انتشار و کاهش تردد شهر زیبا را زیباتر می‌کند و در اواخر سال ۹۳ بنزین یورو ۴ در پالایشگاه اصفهان تولید شد و بنزین باکیفیتی در اصفهان تولید می‌شود و توسعه این جایگاه‌ها با ۳ مکانیزم جذب بخاری که ایجاد شده سبب کاهش آلودگی و پاکیزه‌تر شدن در اصفهان شده است.

وی افزود: در ارتباط با این مسئله که ضرری به جایگاه‌ها دیگر نرسد نگرانی وجود ندارد و می‌توانند این طرح را در همه کشور ایجاد کنند و به شهرداری اصفهان بابت پیش‌قدمی این مسئله تبریک می‌گویم و از همکاری محیط‌زیست و دیگر ارگان‌ها تشکر و قدردانی داریم.

معاون وزیر نفت با بیان اینکه این طرح از نظر ایمنی هیچ خطری در شهر در پی ندارد، خاطرنشان کرد: علاقه‌مند بودیم که این طرح ابتدا در تهران اجرا شود و باید دانست شهر اصفهان ازنظر آلایندگی ۴ ماده آلاینده در بنزین را در سال ۹۴ نسبت به سال ۹۳ مقایسه کنید یک‌هزارم کاهش یافته که این خاص مردم شهر اصفهان بوده که حاصل تلاش مسئولان این شهر است.

سید ناصر سجادی مدیرعامل شرکت فرآورده‌ها نفتی ایران با اشاره به طرح ارزنده جایگاه سوخت کوچک در اصفهان اظهار داشت: پمپ‌بنزین مانند فضای سبز است و ما در ابتدا این طرح را در اصفهان مشاهده می‌کنیم و به‌طورقطع این طرح به‌زودی در کلان‌شهرها گسترش می‌یابد و باید در فیلمی این طرح را به دیگر شهرداران بفرستند تا از اصفهان الگو بگیرند.

وی با بیان اینکه این طرح سال‌هاست که به تهرانی‌ها ارائه شده، افزود: برای سرمایه‌گذاران این صرفه را ندارد که بخواهند جایگاه‌های بزرگ را ایجاد کنند و ما حدود ۲۰ سال است که می‌خواهیم این طرح را ایجاد کنیم ولی نتوانسته‌ایم و این در حالی است که مسئله سوخت در تهران مانند فضا سبز و بزرگراه‌هاست و برای نخستین بار ما شاهدی قراردادی برد برد میان شهرداری و بخش خصوصی در اصفهان بوده‌ایم.

مدیرعامل شرکت فرآورده‌ها نفتی ایران خاطرنشان کرد: قراردادی که بسته شده هم سبب کاهش ترافیک در شهر شده و هم سبب شده تا بخش خصوصی به‌خوبی به مردم ارائه خدمات دهد.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
ثبت نام دبستان پسرانه طاها
ثبت نام دبستان پسرانه طاها
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق