پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۲
معاون سپاه اصفهان؛
 آموزش ۲۷ هزار نفر از مربیان و سرمربیان حلقه‌های صالحین بسیج استان اصفهان   

معاون تعلیم و تربیت سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی برای سرگروه‌ها، مربیان و سرمربیان حلقه‌های صالحین گفت: ۲۷ هزار نفر از مربیان و سرمربیان حلقه‌های صالحین بسیج استان اصفهان در قالب ۳۰ دوره آموزش دیده‌اند.

به گزارش ندای اصفهان ، حجت‌الاسلام محسن مظاهری با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه سرگروه‌های حلقه‌های صالحین اظهار داشت: بیش از ۳۰ دوره آموزشی در راستای ارتقاء مهارتی سرگروه‌ها، مربیان و سرمربیان حلقه‌های صالحین پایگاه‌ها و اقشار مختلف بسیج استان اصفهان در سال گذشته برگزار شده است.

وی افزود: در این دوره‌های آموزشی ۲۷ هزار نفر از سرگروه‌ها، مربیان و سرمربیان حلقه‌های صالحین بسیج درباره موضوعاتی همچون مخاطب شناسی، ایجاد جذابیت در برنامه‌های فرهنگی، مدیریت فرهنگی و غیره آموزش دیده‌اند تا توانایی مهارتی سرگروه‌های حلقه‌های صالحین افزایش یابد.

معاون تعلیم و تربیت سپاه صاحب‌الزمان(عج) با اشاره به راه‌اندازی سایت‌های حلقه‌های صالحین در شبکه اینترنت بیان کرد: ۱۰ هزار سایت حلقه‌های صالحین در فضای مجازی توسط حلقه‌های صالحین سراسر استان در سال گذشته راه‌اندازی شده است،‌ اعضاء حلقه‌های صالحین اقدامات حلقه را به همراه موضوعات مورد نیاز مخاطبان روی سایت خود بارگذاری می‌کنند البته در گذشته این سایت‌ها تنها در شبکه «شباب» قابل دسترسی بود که از بهمن‌ماه سال گذشته این سایت‌ها در شبکه ملی اینترنت نیز قابل دسترسی است.

وی با اشاره به سایر فعالیت‌های حلقه‌های صالحین استان اصفهان گفت: جلسات هیئت‌های مذهبی به همراه برگزاری سخنرانی‌ مذهبی و با هدف ارج نهادن به مقام شهدا در طول سال در پایگاه‌های مقاومت بسیج برگزار می‌شود که این اقدام در گسترش و نهادینه کردن فرهنگ شهادت و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا مؤثر بوده است.

انتهای پیام/

منبع :: تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز