یکشنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۲
 تحریم‌ها لغو نشده اما دولت‌ هنوز بر حل مشکلات کشور در بیرون از مرزها پافشاری می‌کند   

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: متأسفانه شاهدیم نه تنها تحریم‌ها لغو نشده، بلکه دولت‌مردان هنوز بر کلید حل مشکلات کشور در بیرون از مرزها پافشاری می‌کنند.

به گزارش ندای اصفهان ، سیدهادی حسینی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از نبود برنامه‌ریزی مناسب از سوی دولت برای خروج اقتصاد کشور از رکود، گفت: دولت یازدهم از ابتدای تشکیل همواره بر رفع تحریم‌ها تأکید می‌کرد و رونق اقتصادی کشور را در گرو رفع تحریم‌ها می‌دید، در صورتی که این سیاست اشتباه بود، اما متأسفانه شاهدیم که نه تنها تحریم‌ها لغو نشده، بلکه دولت‌مردان هنوز بر کلید حل مشکلات کشور در بیرون از مرزها پافشاری می‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه اجرای صحیح سیاست‌های اقتصاد مقاومتی یکی از پایه‌های اساسی خروج رکود از اقتصاد است، افزود: امروز رکود در اقتصاد باعث شده که کارخانه‌های تولیدی بسیاری در شهرستان‌‌ها و مراکز استان‌ها تعطیل شده و تعداد محدودی هم که فعالیت می‌کنند، فعالیت‌شان محدود بوده و در ماه‌‌های آینده رو به تعطیلی خواهند رفت.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: مجلس دهم می‌بایست برنامه‌ها و مصوبات کاربردی برای خروج اقتصاد کشور از رکود داشته باشد. بدون توجه به سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، خروج رکود از اقتصاد کشور امکان‌پذیر نخواهد بود.

حسینی با بیان اینکه رکود اقتصادی با شعار حل نمی‌شود، گفت: دولت با ورود به مسائل حاشیه‌ای فرافکنی نکند و درصدد رفع مشکلات اقتصادی مردم و بنگا‌ه‌های تولیدی باشد.

وی با بیان اینکه دولت به وعده‌های انتخاباتی‌اش برای خروج اقتصاد از رکود عمل کند، خاطرنشان کرد: بهتر است دولت به جای طرح موضوعات حاشیه‌ای به گرانی سرسام‌آور حاکم بر جامعه رسیدگی کند و بدون بهانه برنامه مشخصی برای برون‌رفت کشور از رکود و بهبود وضع معیشت مردم ارائه دهد.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق