شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۱
رئیس اورژانس کشور
 بخشنامه رایگان بودن هزینه‌های مصدومان تصادفات بدون کروکی پلیس لازم الاجرا است   

رئیس اورژانس کشور بر لازم‌الاجرا بودن بخشنامه رایگان کردن مصدومان ترافیکی و تصادفات با فرم اورژانس ۱۱۵ و حتی بدون داشتن کروکی پلیس تأکید کرد.

به گزارش ندای اصفهان ، در پی مشاهداتی در زمینه عدم قبول فرم اورژانس ۱۱۵ برای رایگان‌کردن هزینه‌های بیمارستانی مصدومان ترافیکی در تصادفات و بهانه آوردن نسبت به وجود کروکی پلیس از محل تصادف؛ امین صابری‌نیا-رئیس اوراژنس کشور به تسنیم، اظهار داشت: از زمان ابلاغ بخشنامه‌ای که در اواخر سال ۹۴ به تمام بیمارستان‌ها ارائه شد باید مصدومان ترافیکی در تصادفات بتوانند بدون کروکی پلیس و فقط با داشتن فرم ۱۱۵ اورژانس هزینه‌های بیمارستانی آنان رایگان شود.

وی در توضیح بیشتر عنوان کرد: هم اکنون باید تمام بیمارستان‌ها به این بخشنامه عمل کنند و اگر بیمارستانی هنوز هم کروکی پلیس را دلیل بر رایگان شدن هزینه‌های مصدومان ترافیکی عنوان کند به هیچ عنوان قابل قبول نخواهد بود.

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور در خاتمه خاطرنشان کرد: براساس پیگیری‌هایی که انجام دادیم اکثر بیمارستان‌ها در حال حاضر این بخشنامه مبنی بر رایگان بودن هزینه‌های مصدومان ترافیکی در تصادفات را بدون داشتن کروکی پلیس و فقط با صرف داشتن فرم اورژانس ۱۱۵ اجرا می‌کنند.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق