پنج شنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۱
رئیس اورژانس کشور
 بخشنامه رایگان بودن هزینه‌های مصدومان تصادفات بدون کروکی پلیس لازم الاجرا است   

رئیس اورژانس کشور بر لازم‌الاجرا بودن بخشنامه رایگان کردن مصدومان ترافیکی و تصادفات با فرم اورژانس ۱۱۵ و حتی بدون داشتن کروکی پلیس تأکید کرد.

به گزارش ندای اصفهان ، در پی مشاهداتی در زمینه عدم قبول فرم اورژانس ۱۱۵ برای رایگان‌کردن هزینه‌های بیمارستانی مصدومان ترافیکی در تصادفات و بهانه آوردن نسبت به وجود کروکی پلیس از محل تصادف؛ امین صابری‌نیا-رئیس اوراژنس کشور به تسنیم، اظهار داشت: از زمان ابلاغ بخشنامه‌ای که در اواخر سال ۹۴ به تمام بیمارستان‌ها ارائه شد باید مصدومان ترافیکی در تصادفات بتوانند بدون کروکی پلیس و فقط با داشتن فرم ۱۱۵ اورژانس هزینه‌های بیمارستانی آنان رایگان شود.

وی در توضیح بیشتر عنوان کرد: هم اکنون باید تمام بیمارستان‌ها به این بخشنامه عمل کنند و اگر بیمارستانی هنوز هم کروکی پلیس را دلیل بر رایگان شدن هزینه‌های مصدومان ترافیکی عنوان کند به هیچ عنوان قابل قبول نخواهد بود.

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور در خاتمه خاطرنشان کرد: براساس پیگیری‌هایی که انجام دادیم اکثر بیمارستان‌ها در حال حاضر این بخشنامه مبنی بر رایگان بودن هزینه‌های مصدومان ترافیکی در تصادفات را بدون داشتن کروکی پلیس و فقط با صرف داشتن فرم اورژانس ۱۱۵ اجرا می‌کنند.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری چشمه سار
پایگاه خبری چشمه سار
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق