چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۹
طی بازرسی های طرح نظارتی نوروز انجام گرفت؛
 شناسایی و معرفی کالاهای غیر استاندارد   

مدیرکل استاندارد تهران گفت: در اسفند ماه سال ۹۴، مقادیر زیادی از کالاهای غیراستاندارد شناسایی و جمع آوری و متخلفین به مراجع غذایی معرفی شدند.

به گزارش ندای اصفهان ، با اشاره به اینکه در جریان طرح نظارتی ویژه نوروز بازرسان استاندارد در اسفند ماه سال ۹۴، مقادیر زیادی از کالاهای غیر استاندارد شناسایی و جمع آوری شده اظهار داشت: در جریان  ۴ هزار مورد بازرسی های کارشناسان استاندارد در اسفند ماه سال گذشته برخی از برندهای تجاری دستمال کاغذی همچون پرسا، پامچال، نانیز غیراستاندارد و از بازار جمع آوری شده است.

وی با اشاره به شناسایی برخی واحد های تولید مصالح ساختمانی غیر استاندارد افزود: برخی از واحدهای تولید مصالح ساختمانی همچون بلوک سقفی پلاستوفوم  با نام‌های تجارتی پلاستو فوم مهر و ایرانا فوم ، به علت مغایرت اوزان با استاندارد، در ملارد توقیف شدند.

همچنین فرآورده‌های نیک فوم قائم ،رکسانا فوم و یگانه فوم ، به علت نداشتن مجوز استاندارد در جریان بازرسی های کارشناسان در اسفند ماه ۹۴، توقیف شده اند.

بیات با اشاره بر توقیف شیشه دوجداره از سوی بازرسین گفت: برخی شیشه های دوجداره با نام تجارتی جم در شهرک صنعتی شمس آبادجمع اوری و متخلفین به مراجع قضایی معرفی شدند.
وی با اشاره به ابطال برخی پروانه ها در اواخر سال گذشته اظهار داشت: سنگدانه‌های ریز و درشت مورد مصرف در بتن آماده با نام تجارتی ماکادام شرق ،سنگدانه‌های ریز و درشت مورد مصرف در بتن آماده با نام تجارتی مخلوط کوهی و سنگ لاشه زردستان بومهن، بلوک‌های سقفی ساخته شده از دانه‌های پلی استایرن منبسط شونده با نام تجارتی منوچهر رضایی ، بلوک‌های سقفی ساخته شده از دانه‌های پلی استایرنبلوک‌های سقفی ساخته شده از دانه‌های پلی استایرن منبسط شونده با نام تجارتی عباس تقی پور ، بلوک‌های سقفی ساخته شده از دانه‌های پلی استایرن منبسط شونده با نام تجارتی محمد پورشامی کنده ، شیشه ایمنی خودرو ، شیشه نشکن  ، سنگدانه‌های ریز و درشت مورد مصرف در بتن آماده با نام تجارتی شن دژ ، بتن آماده با رده با نام تجارتی عبدالجواد نبوی، بتن آماده با نام تجارتی بهزاد احمدی، به علت بی کیفیتی،بی اعتباری پروانه و تعطیلی برخی واحدها غیر استاندارد شناخته شدند.
به گفته وی برخی اقلام دیگر اعم از شیرآلات بهداشتی و مواد غذایی غیر استاندارد شناخته شدند که به زودی اطلاع رسانی خواهند شد.
انتهای پیام/
منبع : yjc

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز