جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۹
طی بازرسی های طرح نظارتی نوروز انجام گرفت؛
 شناسایی و معرفی کالاهای غیر استاندارد   

مدیرکل استاندارد تهران گفت: در اسفند ماه سال ۹۴، مقادیر زیادی از کالاهای غیراستاندارد شناسایی و جمع آوری و متخلفین به مراجع غذایی معرفی شدند.

به گزارش ندای اصفهان ، با اشاره به اینکه در جریان طرح نظارتی ویژه نوروز بازرسان استاندارد در اسفند ماه سال ۹۴، مقادیر زیادی از کالاهای غیر استاندارد شناسایی و جمع آوری شده اظهار داشت: در جریان  ۴ هزار مورد بازرسی های کارشناسان استاندارد در اسفند ماه سال گذشته برخی از برندهای تجاری دستمال کاغذی همچون پرسا، پامچال، نانیز غیراستاندارد و از بازار جمع آوری شده است.

وی با اشاره به شناسایی برخی واحد های تولید مصالح ساختمانی غیر استاندارد افزود: برخی از واحدهای تولید مصالح ساختمانی همچون بلوک سقفی پلاستوفوم  با نام‌های تجارتی پلاستو فوم مهر و ایرانا فوم ، به علت مغایرت اوزان با استاندارد، در ملارد توقیف شدند.

همچنین فرآورده‌های نیک فوم قائم ،رکسانا فوم و یگانه فوم ، به علت نداشتن مجوز استاندارد در جریان بازرسی های کارشناسان در اسفند ماه ۹۴، توقیف شده اند.

بیات با اشاره بر توقیف شیشه دوجداره از سوی بازرسین گفت: برخی شیشه های دوجداره با نام تجارتی جم در شهرک صنعتی شمس آبادجمع اوری و متخلفین به مراجع قضایی معرفی شدند.
وی با اشاره به ابطال برخی پروانه ها در اواخر سال گذشته اظهار داشت: سنگدانه‌های ریز و درشت مورد مصرف در بتن آماده با نام تجارتی ماکادام شرق ،سنگدانه‌های ریز و درشت مورد مصرف در بتن آماده با نام تجارتی مخلوط کوهی و سنگ لاشه زردستان بومهن، بلوک‌های سقفی ساخته شده از دانه‌های پلی استایرن منبسط شونده با نام تجارتی منوچهر رضایی ، بلوک‌های سقفی ساخته شده از دانه‌های پلی استایرنبلوک‌های سقفی ساخته شده از دانه‌های پلی استایرن منبسط شونده با نام تجارتی عباس تقی پور ، بلوک‌های سقفی ساخته شده از دانه‌های پلی استایرن منبسط شونده با نام تجارتی محمد پورشامی کنده ، شیشه ایمنی خودرو ، شیشه نشکن  ، سنگدانه‌های ریز و درشت مورد مصرف در بتن آماده با نام تجارتی شن دژ ، بتن آماده با رده با نام تجارتی عبدالجواد نبوی، بتن آماده با نام تجارتی بهزاد احمدی، به علت بی کیفیتی،بی اعتباری پروانه و تعطیلی برخی واحدها غیر استاندارد شناخته شدند.
به گفته وی برخی اقلام دیگر اعم از شیرآلات بهداشتی و مواد غذایی غیر استاندارد شناخته شدند که به زودی اطلاع رسانی خواهند شد.
انتهای پیام/
منبع : yjc

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق