یکشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۹
 آغاز فعالیت کارگروه گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور   

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: کارگروه گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور از سال گذشته در اصفهان تشکیل شده است و جلسات این کارگروه در سال جاری نیز با جدیت دنبال خواهد شد.

به گزارش ندای اصفهان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان حجت‌الاسلام حبیب‌رضا ارزانی به مناسبت آغاز سال جدید با آیت‌الله ناصری استاد اخلاق حوزه علمیه اصفهان دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار آیت‌الله ناصری با اشاره به فواید قرائت و تدبر در قرآن اظهار کرد: در میان کتب آسمانی قرآن نمونه است و باید هم قاری و هم عامل به قرآن باشیم؛ کسانی که به قرآن متصل هستند در دریای مواج معانی قرآن حرکت کرده و از آن بهره می‌برند، کسانی که حامل و عامل به قرآن هستند با قرآن نیز محشور می‌شوند.

همچنین در ادامه ارزانی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان به مناسبت آغاز سال نو دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار ارزانی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در آغاز سال نو و تاکید بر اقدام و عمل در زمینه اقتصاد مقاومتی، گفت: کارگروه گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور از سال گذشته در اصفهان تشکیل شده است و جلسات این کارگروه در سال جاری نیز با جدیت دنبال خواهد شد.

 

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
میدان نیوز
میدان نیوز
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق