جمعه ۰۳ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۹
 آغاز فعالیت کارگروه گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور   

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: کارگروه گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور از سال گذشته در اصفهان تشکیل شده است و جلسات این کارگروه در سال جاری نیز با جدیت دنبال خواهد شد.

به گزارش ندای اصفهان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان حجت‌الاسلام حبیب‌رضا ارزانی به مناسبت آغاز سال جدید با آیت‌الله ناصری استاد اخلاق حوزه علمیه اصفهان دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار آیت‌الله ناصری با اشاره به فواید قرائت و تدبر در قرآن اظهار کرد: در میان کتب آسمانی قرآن نمونه است و باید هم قاری و هم عامل به قرآن باشیم؛ کسانی که به قرآن متصل هستند در دریای مواج معانی قرآن حرکت کرده و از آن بهره می‌برند، کسانی که حامل و عامل به قرآن هستند با قرآن نیز محشور می‌شوند.

همچنین در ادامه ارزانی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان به مناسبت آغاز سال نو دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار ارزانی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در آغاز سال نو و تاکید بر اقدام و عمل در زمینه اقتصاد مقاومتی، گفت: کارگروه گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور از سال گذشته در اصفهان تشکیل شده است و جلسات این کارگروه در سال جاری نیز با جدیت دنبال خواهد شد.

 

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق