یکشنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۹
امام‌جمعه اصفهان:
 بانک‌ها در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی از صنایع حمایت کنند   

امام‌جمعه اصفهان گفت: سود سپرده در بانک باید کمتر از سود حاصل از تولید باشد تا سرمایه‌گذاری در بخش تولید توسعه یابد، در واقع بانک‌ها باید به اقتصاد مقاومتی کمک کنند نه اینکه مانعی برابر آن باشند.

به گزارش ندای اصفهان به نقل از دفتر امام‌جمعه اصفهان، آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد در دیدار با مدیرعامل شرکت ذوب‌آهن اصفهان ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و با اشاره به نام‌گذاری این سال با عنوان « اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل » توسط مقام معظم رهبری، گفت: امروز صنایع کشور نیاز به حمایت دارند و در واقع یکی از مشکلات اصلی این است که صنایع و تولیدکنندگان از فعالیت خود سود نمی‌برند و با مشکلاتی همچون تورم ، سود بانکی و مواردی از این دست مواجه هستند.

وی در ادامه تصریح کرد: سود سپرده در بانک باید کمتر از سود صنایع و امر تولید باشد تا سرمایه‌گذاری در بخش تولید، توسعه یابد، در واقع بانک‌ها باید به اقتصاد مقاومتی کمک کنند نه اینکه مانعی در برابر آن باشند.

نماینده ولی‌فقیه در استان اصفهان به اهمیت طرح‌های توسعه‌ای ذوب‌آهن اشاره کرد و گفت: امید است این شرکت بتواند طرح‌های توسعه خود را با سرعت بیشتری انجام دهد تا همچنان در صنعت کشور جایگاه مهم و والایی داشته باشد و در راستای اقتصاد مقاومتی که راه پیشرفت و توسعه کشور است، موفق باشد.

 

برچسب‌ها: , , , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق