جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۷
 داوطلبان مجاز به انتخاب رشته دکتری ۹۵ این توصیه‌ها را بخوانند   

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به اینکه انتخاب رشته آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۵ از امروز آغاز و تا ۲۱ فروردین ادامه دارد، توصیه‌های لازم به داوطلبان برای انتخاب رشته دقیق را اعلام کرد.

به گزارش ندای اصفهان ، حسین توکلی  اظهار داشت: براساس برنامه زمانی اعلام شده نتیجه اولیه آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۵ به صورت کارنامه تنظیم و نتیجه اولیه دیروز دوشنبه(۱۶ فروردین) بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.

وی افزود: تمام داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و با وارد کردن شماره داوطلبی یا پرونده و مشخصات شناسنامه‌ای خود نسبت به مشاهده کارنامه نتیجه اولیه آزمون اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: تا ساعت ۸ صبح امروز (سه شنبه) ۹۵ هزار و ۲۰۹ داوطلب از تعداد ۱۲۷ هزار و ۷۲۴ داوطلب حاضر در جلسه آزمون نسبت به دریافت پرینت کارنامه خود اقدام کرده‌اند. به عبارت دیگر ۷۴٫۵۴ درصد داوطلبان شرکت کننده نسبت به مشاهده و دریافت پرینت کارنامه اقدام کرده‌اند.

توکلی ادامه داد: داوطلبانی مجاز به انتخاب رشته هستند که دارای نمره کل و تراز یک و بالاتر باشند. داوطلبانِ مجاز به انتخاب رشته از امروز (سه شنبه) لغایت روز شنبه (۲۱ فروردین ۹۵) باید نسبت به ثبت و انتخاب حداکثر ۵۰ کدرشته محل اقدام کنند.

وی بیان کرد: به تمام داوطلبان مجاز به انتخاب رشته توصیه می‌شود ابتدا نسبت به مطالعه دقیق دفترچه راهنمای شماره ۲ آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۵ که از امروز بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد اقدام کنند و پس از آن کد رشته محل‌های مورد علاقه خود را انتخاب و نسبت به ثبت آن در فرم انتخاب رشته اینترنتی اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش افزود: داوطلبانی که نسبت به انتخاب رشته اقدام می‌کنند برای اطلاع از حدنصاب کدرشته‌ محل‌های مورد درخواست و سایر ضوابط پذیرش دانشجو برای ارزیابی تخصصی باید به اطلاعیه‌ای که در اواخر دهه اول اردیبهشت بر روی سایت سازمان سنجش و پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه‌ها قرار می‌گیرد، مراجعه کنند. عدم مراجعه و اقدام مطابق اطلاعیه مربوط به منزله انصراف از پذیرش است و امکان آزمون کتبی و مصاحبه مجدد نخواهد داشت.

توکلی عنوان کرد: اگر داوطلبی حد نصاب کدرشته محل را کسب اما در زمان مقرر اقدام به انتخاب رشته ودرج آن در فرم اینترنتی نکرده باشد امکان شرکت در مراحل ارزیابی تخصصی برای وی میسر نخواهد بود.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز