یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۷
مدیرعامل مصلی اصفهان:
 مصلی اصفهان آماده بهره‌برداری است/نیاز ۶۰میلیاردی برای تکمیل طرح   

مدیر عامل مصلی اصفهان گفت: فاز اول پروژه مصلی اصفهان آماده بهره برداری است و برای بهره برداری كامل آن به ۶۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم.

به گزارش ندای اصفهان ، ابراهیم پرچمی در خصوص آخرین وضعیت مصلی اصفهان اظهار داشت: در حال حاضر عملیات عمرانی کف و سقف مصلی به پایان رسیده است و قرار داد با پیمانکار طراحی نور و دیوارهای اطراف نیز بسته شده است و عملیات اجرایی این دو بخش نیز هفته آینده آغاز می‌شود.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه با پیگیری‌های استاندار اصفهان و هیات مدیره مصلی اعتبارات مورد نیاز به این پروژه تزریق شده است، افزود: زمان بهره برداری از فاز اول این پروژه منوط به بازدید آیت‌الله طباطبایی‌ن‍ژاد است.

مدیر عامل مصلی اصفهان با تاکید بر اینکه از نظر ما فاز اول مصلی اصفهان آماده بهره‌برداری است، اضافه کرد: برای بهره برداری نهایی از این طرح به ۶۰ میلیارد تومان اعتبار دیگر نیازمندیم.

وی با اشاره به اینکه فولاد مبارکه علاوه بر پنج میلیارد تومان اعتبار سال گذشته در سال جاری نیز به دستور استاندار اعتباری را برای بهره‌برداری از مصلی در نظر گرفته است، افزود: هزینه فروش زمین موقوفه برای بهره برداری از مصلی اصفهان که در خیابان چهارباغ عباسی به شهرداری اصفهان واگذار شد نیز طی زمانبندی تعریف شده به این پروژه تزریق خواهد شد.

پرچمی در ادامه با اشاره به اینکه بخش‌های اضافی تعریف شده برای مصلی اصفهان از این پروژه حذف شده است، ابراز داشت: برای مثال سالن‌های اجتماعات، سالن تئاتر و .. از این پروژه حذف شده‌اند.

وی در خصوص آخرین وضعیت فروشگاه بزرگی که از مستغلات مصلی بوده و درآمد آن نیز برای این پروژه هزینه می‌شده است، اضافه کرد: با نظر دادگاه حکم تخلیه مستاجر قبلی به دلیل اجرایی نشدن برخی تعهدات دریافت و مستاجر جدید جایگزین شد.

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز