پنج شنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: ورزشي
چاپ خبر
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۲
سرمربی تیم فوتبال سپاهان:
 تغییرات مدیریتی تاثیری در سپاهان ندارد/رفاقت را در کنار رقابت در دربی اصفهان به نمایش می‌گذاریم   

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: سعی می‌کنیم با رفتن خلیلیان، خللی در کار تیمی سپاهان به وجود نیاید و ما به دنبال این موضوع که برای همه سپاهانی‌ها مهم است هستیم.

به گزارش ندای اصفهان به نقل از فارس، حسین فرکی با اشاره به نخستین بازی تیمش برابر استقلال خوزستان اظهار کرد: در مجموع از این دیدار رضایت داشتم چرا که نخستین بازی ما در لیگ برتر بود و نمی‌شود به عملکرد تیم‌ها انتقاد کرد، تفاوتی هم نمی‌کرد برابر چه تیمی بازی می‌کنیم.

وی با بیان اینکه در مقابل تیمی بازی می‌کردیم که برای ما به طور کامل ناشناخته بود، تصریح کرد: سه امتیاز دیدار نخست برای ما در اولویت بود چراکه آغاز لیگ است و امیدوارم این سه امتیاز شرایط خوبی را برای ما در ادامه لیگ رقم بزند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: تیم استقلال خوزستان از انگیزه بالایی برخوردار بود و این شرایط در مورد تیم‌های دیگر نیز به همین شکل است چرا که ما تیم قهرمان هستیم و هر تیمی که برابر ما قرار بگیرد با انگیزه بسیار بالایی بازی می‌کند.

وی افزود: می‌توانستیم در دیدار برابر استقلال خوزستان گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم اما تاکید من این بود که با یک گل نیز می‌توانیم به سه امتیاز برسیم.

فرکی با اشاره به تغییرات مدیریتی در سپاهان اضافه کرد: این موضوعی است که در گذشته نیز وجود داشته تا جایی که من در خاطرم هست این تغییر و تحولات هیچ تاثیر منفی روی سپاهان نگذاشته است، در حال حاضر هم خلیلیان زحمات خود را برای این تیم کشید اما برکناری وی در حوزه اختیارات من نیست که در مورد آن صحبت کنم.

وی تاکید کرد: سعی می‌کنیم با رفتن خلیلیان، خللی در کار تیمی سپاهان به وجود نیاید و این برای همه سپاهانی‌ها مهم است که ما نیز به دنبال آن هستیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در ادامه به دربی اصفهان که قرار است جمعه هفته جاری برگزار شود اشاره کرد و با بیان اینکه احترام زیادی برای مجموعه ذوب‌آهن قائل هستم، گفت: نگاه فوتبالی به این موضوع دارم، امیدوارم یک بازی خوب را برابر این تیم به نمایش گذاشته و هر تیمی نیز از فرصت‌هایش بهتر استفاده کرد در نهایت پیروز این دیدار باشد.

وی افزود: چندین تیم هستند که امسال شرایط قهرمانی دارند و ذوب‌آهن نیز یکی از همین تیم‌هاست.

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز