یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۰۲:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۲
فرمانده انتظامي استان اصفهان:
 باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در اصفهان منهدم شد + عکس   

فرمانده انتظامي استان اصفهان اعلام كرد: باند ۱۳ نفره قاچاق مواد مخدر در استان اصفهان منهدم و نزديك به ۶۰۰ كيلوگرم ترياك در بازرسي از خودروي آنان كشف شد.

به گزارش ندای اصفهان به نقل از  ایمنا، سردار عبدالرضا آقاخانی اظهار کرد: در ادامه طرح‌های مقابله با ورود محموله‌های مواد مخدر به استان اصفهان، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با اشرافیت پلیسی و اقدامات تخصصی خود توانستند در دو عملیات منسجم و هماهنگ اعضای یکی از باندهای بزرگ قاچاق مواد مخدر را در منطقه شرق استان اصفهان شناسایی و دستگیر کنند.
وی افزود: اعضای این باند ۱۳ نفر هستند که با جاسازی ۶۰۰ کیلوگرم تریاک در سه دستگاه خودروی تریلر و سه خودروی سواری قصد عبور از راه‌های فرعی و کویری استان را داشتند که با اقدام ویژه و تخصصی ماموران پلیس، این محموله مواد مخدر کشف شد.
رییس پلیس استان اصفهان تصریح کرد: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد بخشی از این محموله قرار بود به تهران منتقل و بخشی دیگر نیز در سطح استان اصفهان پخش شود که خوشبختانه با اقدام ویژه پلیس، این محموله از چرخه توزیع خارج شد و متهمان در عملی کردن نقشه شوم خود ناکام ماندند.
سردار عبدالرضا آقاخانی با بیان اینکه تعدادی از متهمان دستگیر شده دارای سابقه کیفری در زمینه حمل و نگهداری مواد مخدر هستند، گفت: با یاری خداوند و همت جهادگونه ماموران پلیس استان اصفهان، سردسته این باند که تمامی کارهای حمل، نگهداری و توزیع محموله مواد مخدر را برعهده داشت نیز به همراه سایر متهمان دستگیر شد.
وی با اشاره به اینکه مبارزه با قاچاقچیان و توزیع‌کنندگان مواد مخدر همیشه به عنوان اولویت نخست پلیس استان است، خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۱۳ تن مواد مخدر در ورودی‌های استان توسط ماموران فرماندهی انتظامی اصفهان کشف شد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، ۷ درصد افزایش داشته است.
فرمانده انتظامی استان اصفهان با هشدار به کسانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، گفت: پلیس اصفهان مصمم است با قاچاقچیان مواد مخدر با قاطعیت تمام مقابله کند و اجازه نخواهد داد عده‌ای با تجارت سیاه خود امنیت جامعه ما را به خطر بیاندازند.

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
میدان نیوز
میدان نیوز
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق