یکشنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۵
 نظر قطعی شورای‌نگهبان حذف خالقی و برگزاری انتخابات در میان‌دوره است   

در حالی که پنج شنبه ۵ فروردین ماه تاییدیه انتخابات مجلس در اصفهان و حذف مینو خالقی از منتخبین این انتخابات رسماً و توسط استاندار اصفهان اعلام شد اما هنوز هیچ ارگانی از چگونگی ابطال آرا و دلایل آن صحبتی بیان نکرده است.

به گزارش ندای اصفهان، در حالی که پنج شنبه ۵ فروردین ماه تاییدیه انتخابات مجلس در اصفهان و حذف مینو خالقی از منتخبین این انتخابات رسماً و توسط استاندار اصفهان اعلام شد اما هنوز هیچ ارگانی از چگونگی ابطال آرا و دلایل آن صحبتی بیان نکرده است.

 نتیجه انتخابات در اصفهان توسط شورای نگهبان تایید نهایی شده است و مینو خالقی از راهیافتگان به مجلس حذف خواهد شد.

این منبع آگاه  اظهار داشت: خانم خالقی مدارک خود را برای پیگیری و شکایت نسبت به ابطال آرای خود در انتخابات به شورای نگهبان ارائه کرده و در جلساتی نیز برای دفاع لز خود شرکت کرده است ولی وی نتوانسته است شورای نگهبان را اقتاع و در نظر شورای نگهبان  نسبت به ابطال آرا تغییری ایجاد نشده است. وی افزود: طبق نظر شورا نفر پنجم در انتخابات میان دوره ای همزمان با انتخابات ریاست جمهوری در سال ۹۶ انتخاب خواهد شد.

این منبع آگاه مرجع پاسخ گویی برای دلیل ابطال آرای خالقی را هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات در تهران دانست و افزود: البته باید توجه داشت مطالبی که تا کنون از سوی هیئت نظارت بر انتخابات اعلام شده، ملاحظاتی را نیز برای حفظ حریم شخصی ایشان در بر داشته است.

 در همین رابطه رویش نیوز برای پیگیری های بیشتر با نجات الله ابراهیمیان سخنگوی شورای نگهبان اقدام به مصاحبه ای تلفنی کرد که وی با بیان بی اطلاعی از این قضایا به دلیل مرخصی اطلاعات بیشتر را به روزهای بعد موکول کرد.

انتهای پیام/

منبع:رویش نیوز

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق