پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۵
فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان:
 تفکر «دنیای مذاکره بدون موشک» از سوی جریان فتنه تقویت می شود/ انقلاب اقتصادی یعنی، اقدام و عمل در عرصه اقتصاد مقاومتی   

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با تاکید براینکه انقلاب اقتصادی ضرورت نظام جمهوری اسلامی است گفت: معنای پافشاری و گفتمان سازی برجام ۲ و ۳ این است که ملت ایران از اصول و ارزش هایش چون دفاع از ملت مظلوم فلسطین دست بردارد.

به گزارش ندای اصفهان، سردار سرتیپ غلامرضا سلیمانی  در نخستین روز پس از ایام  تعطیلات  نوروزی در جمع پاسداران که به منظور تجدید عهد و پیمان در گلستان شهدای اصفهان حضور پیدا کرده بودند ضمن تبریک سال جدید سال نو را همراه با موفقیت های روز افزون برای نظام جمهوری اسلامی با هدایت های رهبری آرزو کرد.

وی با اشاره به اینکه  سال ۹۵ از سوی رهبری به نام  سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل  نامگذاری  شده است، گفت: بیانات امام خامنه ای در جمع مردم در حرم رضوی در نخستین روز سال راهبردی بود که تبیین موضوع مهم اقتصاد مقاومتی برای آحاد جامعه شاه بیت آن بود.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با تاکید بر اینکه رهبر معظم انقلاب در این سخنرانی به موضوع مهم حربه دشمنان مبنی بر القا کردن یک دو راهی کاذب پیش پای ملت ایران اشاره و خاطرنشان کردند: دشمنان و برخی از  داخلی ها  درایران در صدد هستند تنها راه ایران را ادامه مذاکرات و تنظیم برجام۲ و ۳ جلوه بدهند.

وی تصریح کرد: عده ای از افراد پس از آزمایشات موشکی بیان کردند که دنیای فردا دنیای  مذاکره و بدون موشک است که رهبر معظم انقلاب پاسخ این جریان خاص را دادند معتقدیم که این جریان در درون کشور از سوی جریان فتنه تقویت و هدایت می شود.

سلیمانی افزود: گفتمان سازی راهبردهای رهبری که در پاسخ  به برخی از تفکراتی است که ریشه در  تفکر لیبرالیستی دارد و دائما در صدد القای سازش و تسلیم است از وظایف  بسیجیان است.

وی در ادامه به بیان مختصری از فرمایشات رهبری در روز اول فروردین پیرامون چرایی نامگذاری شعار سال ۹۵ پرداخت و ابراز کرد: کسانی که  درصدد تزریق تفکر خاص به افکار عمومی و نخبگان جامعه  مبنی براینکه وانمود کنند ملت ایران بر سر دو راهی قرار دارد و ملت ایران باید یکی از این دو راه را انتخاب کند که یکی از این راه ها ارتباط با آمریکا است در تحقق سیاست های امریکا هستند.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج)  استان اصفهان عنوان کرد: به استناد فرمایشات رهبری کنار آمدن با آمریکا یعنی قبول تحمیل های آن است و به گواه تاریخ کنار آمدن با آمریکا  به معنای صرف نظر کردن از  اصولی است که  برآنها پافشاری می کنیم.

وی اذعان کرد: متاسفانه امروز عده ای در داخل کشور تند تر از مواضع آمریکا  در قبال موشک های بالستیک  ایران صحبت هایی را مطرح  می کنند که  احتیاجی به هیچ  موشک نیست و دشمن تدریجا  قدرت دفاعی ایران تشکیل سپاه قدس و سپاه پاسداران و مطابقت قوانین را اصول اسلامی زیر سوال می برد.

سلیمانی در پایان بیان کرد:  اقدام و عمل در عرصه اقتصاد مقاومتی در حقیقت زمینه ساز انقلاب اقتصادی است که باعث خروج موفقیت امیز ما از پیچ تاریخی می شود.

منبع:صاحب نیوز

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز