سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۵
 مرگ مشکوک دختر جوان در خانه پسر جوان   

شب قبل از حادثه، من و نازنین بیرون از خانه بودیم و به سفره‌خانه رفتیم؛ در آنجا نازنین قلیان کشید و شیشه مصرف کرد و در ساعت ۱۱:۳۰ شب به خانه ما آمد، من برای اینکه کسی از حضور نازنین در منزلم مطلع نشود وی را به انباری خانه بردم ... .

به گزارش ندای اصفهان ، حدود ساعت ۱۱ نهم فروردین ماه امسال، مسئولان بیمارستان ابن‌سینا خبر مرگ مشکوک دختر جوانی به‌نام نازنین را که توسط پسر جوانی با خودروی پژو پارس به بیمارستان انتقال داده شده بود به مأموران کلانتری ۱۳۲ شهرزیبا اعلام کردند.

با توجه به اینکه پسر جوان متواری شده بود، اعلام مراتب این مرگ مشکوک به محسن مدیرروستا؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت اعلام شد و وی دستور شناسایی و دستگیری متهم این پرونده را صادر کرد تا اینکه در تاریخ سیزدهم فروردین ماه، پسر ۳۰ساله‌ای به‌نام امین توسط مأموران دستگیر و امروز به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد.

وی در اعترافات خود به بازپرس گفت: من با نازنین از طریق خواهرم آشنا شدم و حدود یک سال و نیم با وی ارتباط داشتم، مادر و پدر نازنین معتاد به مواد مخدر بودند و پیش از این به‌علت مصرف بیش از اندازه مواد مخدر جان خود را از دست داده بودند.

شب قبل از این حادثه، من و نازنین بیرون از خانه بودیم و به سفره‌خانه رفتیم؛ در آنجا نازنین قلیان کشید و شیشه مصرف کرد و در ساعت ۱۱:۳۰ شب به خانه ما آمد، من برای اینکه کسی از حضور نازنین در منزلم مطلع نشود وی را به انباری خانه بردم و تا ساعت ۳ بامداد آنجا بودیم.

وی افزود: ساعت ۳ نیمه‌شب من به نازنین گفتم که مادرم نگران من است و باید نزد او بروم، به همین خاطر به نازنین پیشنهاد دادم که او را به منزلشان برسانم که او با من مخالفت کرد لذا مجبور شدم او را به طبقه بالایی خانه که نزدیک به بالکن بود ببرم؛ در آنجا یک صندلی بود که از او خواستم در آنجا بنشیند و تا صبح منتظرم بماند.

امین در ادامه اظهاراتش به بازپرس بیان کرد: ساعت ۱۰:۲۰ صبح از خواب بیدار شدم و فهمیدم که ساعت ۱۰ صبح نازنین با من تماس گرفته و زمانی که به طبقه بالا رفتم مشاهده کردم که از دهان وی کف خارج شده و بر روی زمین افتاده است.

وی افزود: در آن لحظه قلب نازنین کار می‌کرد، به همین خاطر او را در اسرع وقت به بیمارستان منتقل کردم و از بیمارستان گریختم؛ فردای آن روز جریان را برای مادرم تشریح کردم و مادرم نیز خواهر نازنین را از این قضیه مطلع کرد.

اما خواهر نازنین با حضور در دادسرای امور جنایی تهران اظهارات متفاوتی را بیان کرد و به بازپرس گفت: امین خواهرم را تهدید به کشیدن مواد مخدر و مصرف قرص می‌کرد و به خواهرم گفته بود اگر مواد مخدر نکشد و قرص مصرف نکند، فیلم و عکسهایی را که از او دارد منتشر می‌کند.

با دستور محسن مدیرروستا؛ بازپرس جنایی تهران، امین بازداشت شد و برای تحقیقات بیشتر در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفت.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق