سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۱
صبح امروز صورت گرفت (خبر تکمیل شده)
 تجمع کشاورزان در مقابل استانداری اصفهان/ اعتراض به نصب پمپ های انتقال آب و کاهش شدید آب رودخانه+ تصاویر   

صبح امروز استانداری اصفهان بار دیگر شاهد تجمع اعتراض آمیز کشاورزان استان بود. کشاورزان منطقه پادنا سمیرم در اعتراض به نصب پمپ های انتقال آب در بستر رودخانه و کاهش شدید آب رودخانه در مقابل استانداری تجمع کرده و خواستار ملاقات با استاندار شدند...

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، صبح امروز استانداری اصفهان بار دیگر شاهد تجمع اعتراض آمیز کشاورزان اصفهان بود. ۱۰۰ نفر از کشاورزان روستای کهنگان منطقه پادنا سمیرم در اعتراض به نصب پمپ های انتقال آب در بستر رودخانه و کاهش شدید آب رودخانه جهت مصارف کشاورزی در مقابل استانداری تجمع کرده و خواستار ملاقات با استاندار شدند.

کشاورزان اعتراض اصلی خود را متوجه اقدامات شخصی به ظاهر پرنفوذ دانستند که با اجازه اداره کشاورزی آب را به سمت باغات خود هدایت کرده است. نماینده کشاورزان حاضر به خبرنگار ما گفت که «می توانستیم خودمان با زور این مسأله را حل کنیم اما خواستار اقدام از مجاری قانونی هستیم». کشاورزان عکس شهدای منطقه خود و تصاویر مقام معظم رهبری و امام خمینی (ره) را در دست داشتند.

روستای کهنگان از توابع پادنای سمیرم است که این منطقه به خاطرات درختان سیب آن معروف است و گاه آن را بهشت ایران زمین می نامند. آیا بارها و بارها باید شاهد بحران در کشاورزی و محیط زیست اصفهان باشیم؟

گفتنی است چندی پیش دولت در یک حرکت نمایشی خبر از مدیریت بحران آب رودخانه زاینده رود داد و اعلام کرد آب به باتلاق گاوخونی رسیده است که ظاهرا واقع امر چیز دیگری است و باید منتظر ندانم کاری های مدیران دولتی نشست.

متن تکمیلی: به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، پس از پیگیری های کشاورزان و سخنان آقایان مصطفی موسوی، نورمحمد رئیسی و عنایت الله موسوی به نمایندگی از کشاورزان تجمع کننده، مبنی بر پمپ های آب و ساخت و سازهای غیرقانونی در حاشیه رودخانه، نماینده استاندار به آنها قول پیگیری و مساعدت داد که درنهایت کشاورزان به تجمع پایان دادند.

متن درخواست کشاورزان و نامه استانداری به شرح ذیل می باشد:

 

 

اعتراض کهنگان

 

اعتراض کهنگان

تجمع کهنگان

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

 1. سید گفت:

  با سلام
  لطقا متن شما پر از مبالغه گویی و اغراق میباشد . لطفا کمی تحقیق کنید ببینید اصلا روستای کهنگان سیب دارند یا نه ؟ اصلا آن مقدار کم سیب هم که دارند آیا مشتری دارد یا نه ؟ متاسفانه مردم این روستا دچار توهم شدند و میخواهند با زور ، و حسادت آب چند روستا را تصاحب کنند . لطفا کمی تامل و تحقیق کنید در این رابطه .
  با سپاس
  0  0
  • ناشناس گفت:

   سلام نه فقط نقل سیب داره دروغگوی دماغ گندیده
   0   0
  • ناشناس گفت:

   دروغگو
   آب دزدی میکنین روهم دارین .ماسیب نداشته باشیم دزدی نمیکنیم آبرو داریم نه مث شما
   0   0
  • نورالله گفت:

   سلام
   متوهم شمایید ک تصور می‌کنید بازیه با واژه ها و جملات همین شعرهایه شعار گون و خالی از […] میتواند اذهان فریبی کند لیک سخت در اشتباهید اعاده حق ب حول و قوه الهی نهایتا میسر خواهد شد این وعده الهی آرامش بخش قلوب ماست تقلای بی جایتان مثمرثمر نخواهد بود
   0   0
 2. ناشناس گفت:

  سلام
  حرام خوری فقط لقمه اولش سخته وقتی کسی به حق خودش قانع نباشه حق مردم رو میخوره شما دچار توهم شدید
  0  0
 3. تدین گفت:

  خداوند ریشه ظلم و ظالم را بکند یا به دست ما یا به دست دیگری
  0  0
 4. … اجدادتون کجنه که نشونتون بده کی سیب داره کی نداره
  0  0
نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز