سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۷
 دیدار زائران خارجی از یادمان های دفاع مقدس+تصاویر   

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، زائرانی از کشورهای چین، نپال، ساحل عاج، هند، پاکستان، عراق از یادمانهای دفاع مقدس و مناطق عملیاتی جنوب دیدار به عمل آوردند.

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، زائرانی از کشورهای چین، نپال، ساحل عاج، هند، پاکستان و عراق از یادمان های دفاع مقدس و مناطق عملیاتی جنوب دیدار به عمل آوردند.

این زائران پس از حضور در مناطق عملیاتی گفتند: آنچه قبلا راجع به شهدای ایران شنیده و خوانده بودیم، خلوص و پاکی شهدا، در این فضا مجسم و به خوبی قابل لمس بود.

تعدادی از این زائران علت حضور مجدد خود در این مناطق را آشنایی بیشتر با سیره شهدا، کسب معنویت و جلای روح و جسم ذکر کردند و افزودند: از شهدا می خواهیم هر سال ما را دعوت کنند و امیدواریم سال های آینده با خانواده ها و سایر دوستانمان به زیارت بیاییم.

زوار خارجی در آخر بیان کردند: بهترین لحظات زندگی در اینجا رقم می خورد و همه افراد اعم از ایرانی و غیرایرانی باید یک بار حضور در این مناطق را تجربه کنند و از نزدیک با فضایل شهدا آشنا شوند.

گفتنی است هر ساله هزاران نفر مشتاقانه با حضور در یادمان های دفاع مقدس با آرمان های امام راحل و شهیدان گرانقدر دفاع مقدس تجدید میثاق می کنند.

555541

eedfsg1

Untitled-1

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق