یکشنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۰
 دانش‌آموزان اصفهانی افتخارات خود را به شهدای هسته‌ای و اقلیت‌های مذهبی تقدیم کردند   

دانش آموزان اصفهانی تمام افتخارات خود را به شهدای هسته ای و همچنین شهدای اقلیت های مذهبی اعطاء نمودند.

به گزارش نداس اصفهان به نقل از ایمنا، صد و سومین جلسه شورای آموزش و پرورش؛ ششم مردادماه به ریاست استاندار اصفهان؛ رسول زرگرپور تشکیل گردید.
در این مراسم پس از سخنان استاندار محترم جناب آقای زرگرپور، از دانش آموزان برتر کنکور سال ۱۳۹۴ که موفق به اخذ رتبه تک رقمی شده‌اند و همچنین دانش آموزان مدال آور استان تجلیل به عمل آمد.
زرگرپور در این جلسه خطاب به رتبه های تک رقمی کنکور سراسری و مدال آوران اصفهانی المپیادهای جهانی سال ۹۳-۹۴ با اعتقاد به اینکه اصفهان همواره صادر کننده ایده، خلاقیت و تفکر بوده است، گفت: اصفهان با تقدیم ۱۰ درصد شهدا و ۱۱ درصد ایثارگران کشور در دوران هشت سال جنگ تحمیلی نشان داد که همواره در خط مقدم مجاهدت و ایثار ایستاده است و امروز نیز وظیفه دارد که همچون دهه ۶۰ در عرصه علمی کشور خوش بدرخشد.
بنابراین گزارش، در پایان این جلسه دانش آموزان تمامی افتخارات خود را به شهدای هسته ای و همچنین شهدای اقلیت های مذهبی اعطاء نمودند.
گفتنی است در جلسه شورای آموزش و پرورش استان از حائزین رتبه های تک رقمی استان در آزمون سراسری سال ۹۴ و مدال آوران طلا و نقره  المپیادهای علمی جهانی استان اصفهان با حضور خانواده های آنان تجلیل شد.

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق