شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۴
 آقای رئیس جمهور! منت سفر شخصی‌تان را سر مردم نگذارید   

به نظرم این حق مسئولان محترم از جمله رییس جمهور است كه در تعطیلات نوروز به مسافرت خانوادگی بروند و استراحت كنند اما اشكال كار آنجاست كه برای تفریح و هواخوری به مسافرت برویم اما فاكتور آن را به حساب ملت بزنیم و نامش را افتتاح و بازدید بگذاریم!

به گزارش ندای اصفهان، ابراهیم رضایی، روزنامه نگار، در صفحه اینستاگرام خودنوشت:

آقای دکتر روحانی رییس جمهوری دیروز به جزیره توریستی کیش سفر کردند. علت این سفر “بازدید و افتتاح چند پروژه” و همچنین شرکت در یک نشست اعلام شده است. ایشان پارسال و سالیان قبل هم مسافرت مشابهی در نوروز به این جزیره زیبا داشتند.

به نظرم این حق مسئولان محترم از جمله رییس جمهور است که در تعطیلات نوروز به مسافرت خانوادگی بروند و استراحت کنند اما اشکال کار آنجاست که برای تفریح و هواخوری به مسافرت برویم اما فاکتور آن را به حساب ملت بزنیم و نامش را افتتاح و بازدید بگذاریم! چرا فقط ایام عید به کیش می روید؟ چرا هر سال؟ آیا جایی مهمتر از کیش برای بازدید وجود نداشت؟ چرا از مناطق محروم خوزستان و کرمان و ایلام و سیستان و بوشهر بازدید نمی کنید؟ لطفاً منت سفر شخصی تان را سر مردم نگذارید… با این وجود باز هم باید بگوییم “روحانی متشکریم” چرا که عید را در داخل کشور و در یک جزیره ایرانی می گذرانند. همین که به جای کیش به ترکیه و اتریش و لندن و پاریس نمی روند، جای تشکر دارد. ممنون که ایران را بر خارج ترجیح دادید!

پی نوشت:

١.کاش شرایطی فراهم می شد که اکثر هموطنانم می توانستند به جزیره زیبا اما گرانقیمت کیش سفر کنند.

٢.چه خوبه حالا که رییس جمهور محترم به منطقه آزاد کیش تشریف برده اند، سری هم به دفاتر حساب و کتابهای مالی این منطقه بزنند و از تشکیلات جزیره تحت قیومیت جناب ترکان، این نظریه پرداز “آبگوشت بزباش” بازرسی نمایند.

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز