چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: فرهنگ و هنر
چاپ خبر
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۴
 برگزاری جُنگ فرهنگی به‌مناسبت نوروز/ فروش کتاب با تخفیف ویژه به مسافران نوروزی در اصفهان   

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان گفت: امسال همزمان با ایام نوروز، جُنگ‌های فرهنگی برگزار می‌شود و فروش کتاب با تخفیف ویژه به مسافران نوروزی صورت می‌گیرد.

به گزارش ندای اصفهان، حجت‌الاسلام حبیب‌رضا ارزانی با اشاره به برنامه‌های این اداره‌کل در ایام نوروز اظهار داشت: اداره ارشاد غالباً به وظیفه هدایت و حمایت از برنامه‌های فرهنگی مشغول است و در زمان‌هایی که اجرای فعالیت‌های فرهنگی با رویکرد هدایت‌گری انجام شود، در حوزه اجرا نیز ورود پیدا می‌کند.

وی افزود: پیش از شروع امسال جلسه‌ای با تمام شعب اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های استان برگزار شد و در این جلسه موضوع شادی مردم که دغدغه نظام هم به شمار می‌رود، از اولویت‌های ما اعلام شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر فعالیت‌های خوبی در این راستا صورت گرفته، تصریح کرد: باید کاری کنیم که تسهیل اعطای مجوزها و تلاش مردم به ورود در موسسات، سمن‌ها و گروه‌های مختلف فرهنگی مد نظر قرار گیرد تا برنامه‌های شاد و مفرحی داشته باشیم.

وی ادامه داد: در بسیاری از شهرستان‌ها برنامه‌های بسیاری اجرایی شده و گروه‌های فرهنگی هنری که تا پیش از آن مشکلاتی برای اخذ مجوز داشتند، به راحتی مجوز دریافت کردند. همچنین همکاری با مسئولان برگزاری سیرک‌ها، جُنگ‌های فرهنگی در سطح شهر و همکاری و مشارکت در برگزاری ویژه‌برنامه شهر رویاها توسط این اداره‌کل انجام شد.

ارزانی ادامه داد: تالار فرشچیان اصفهان در حال حاضر به بخش خصوصی واگذار شده اما در عین حال برنامه‌های بسیاری برای نوروز در این تالار ترتیب داده شده و جُنگ‌های ویژه نوروز، برنامه‌های فرهنگی و دعوت از هنرمندان را مد نظر قرار دارد. هنرمندان فاخر و شاخص اصفهان نیز گردش‌های دوره‌ای در منازل دیگر هنرمندان مد نظر قرار دادند.

وی به برنامه‌های صورت گرفته در زمینه کتابخوانی نیز گفت: در حوزه کتاب نیز امسال فعالیت‌های خوبی صورت گرفته و مسافران نوروزی کتاب‌های مختلف را با تخفیف ویژه تا ۲۰ درصد دریافت می‌کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان اضافه کرد: تمام مسافران نوروزی بن‌های تخفیف ۲۰ درصدی کتاب را از محل‌های کمپ‌های ستاد اسکان، تالار فرشچیان و اتحادیه ناشران دریافت کرده و نسبت به خرید کتاب اقدام می‌کنند تا در این راستا بتوانیم زمینه فرهنگ‌سازی در حوزه کتابخوانی را فراهم کنیم.

 

منبع: تسنیم

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


«توئیت گرام» آموزش حضور موثر در توئیتر و اینستاگرام؛ ثبت نام 09132706715
«توئیت گرام» آموزش حضور موثر در توئیتر و اینستاگرام؛ ثبت نام 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز