سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۳
معاون درمان وزیر بهداشت خبر داد
 سامانه سلامت نوروزی راه اندازی شد   

معاون درمان وزیر بهداشت گفت: هموطنان در هرکجای کشور می‌توانند از نزدیک‌ترین مرکز درمانی ارائه‌دهنده خدمات درمانی در ایام نوروز اطلاع پیدا کنند.

به گزارش ندای اصفهان ، محمد آقاجانی، معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به اقدامات انجام‌شده در خصوص سفرهای نوروزی هموطنان گفت: یکی از بزرگترین مشکلات مردم در سال‌های گذشته و مخصوصاً در سفرهای نوروزی، دسترسی به مراکز درمانی ارائه‌دهنده خدمات در این ایام بود. این‌که کدام مرکز و در کدام شهر در ایام تعطیلات نوروز دایر بوده و به خدمت رسانی به مردم مشغول است.

 

وی ادامه داد: در همین رابطه از ماه‌ها قبل در تدارک سامانه‌ای بودیم که هموطنان با استفاده از آن بتوانند به نزدیک ترین مرکز درمانی دسترسی پیدا کنند و از خدمات بهداشتی و درمانی با سرعت و کیفیت بهتری بهره‌مند شوند.

 

آقاجانی با اشاره به راه‌اندازی سامانه سلامت نوروزی گفت: در این سامانه بیش از ۶ هزار و ۲۰۰ مرکز درمانی در ۵۵۰ شهر کشور ثبت‌شده و هموطنان در هرکجای کشور می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی  Salamatenoroozi.ir از نزدیک‌ترین مرکز درمانی ارائه‌دهنده خدمات بهداشتی و درمانی موردنیازشان اطلاع پیدا کنند.

 

معاون درمان وزیر بهداشت افزود: در این سامانه اطلاعات مربوط به بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها، آزمایشگاه‌ها، مراکز تصویربرداری، داروخانه‌ها، دندانپزشکی‌ها و اورژانس‌ها به تفکیک هر استان و شهرستان به همراه آدرس و تلفن و همچنین روزهای فعالیت و نوع موسسه قرارگرفته که با کاربری بسیار آسان قابل بهره‌برداری است.

انتهای پیام/

منبع : دانشجو

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
میدان نیوز
میدان نیوز
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق