یکشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۲
 رتبه اول اصفهان در پذیرش مسافران فرهنگی   

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت : آموزش و پرورش در زمینه رزرو اینترنتی و ثبت نام گردشگران در مدارس رتبه اول کشوری را کسب کرد.

به گزارش ندای اصفهان ،  محمد حسن قائدی ها در نخستین  جلسه مسئولان ستاد هماهنگی خدمات سفر با بیان این مطلب افزود: ۷۵ درصد فرهنگیان و ۲۵ درصد کارکنان سایر دستگاه ها از شهرهای مختلف وارد اصفهان شدند.

وی با بیان اینکه ۲۰ درصد مدارس کل کشور در استان اصفهان وجود دارد، تصریح کرد: تاکنون ۱۵ درصد مدارس در استان اصفهان مامن گردشگران شده است.

رتبه اول اصفهان در پذیرش مسافران فرهنگی


مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان با بیان اینکه ستاد مرکزی مدارس در خیابان هشت بهشت قرار دارد، خاطر نشان کرد: یک هزار و ۳۵۰ مدرسه در استان اصفهان برای ورود گردشگران تجهیز شده اند.

قائدی ها اضافه کرد: ۶۵۰ مدرسه با ۶ هزار و ۵۰۰ کلاس مربوط به شهر اصفهان برای گردشگران مهیا شده است.

وی با بیان اینکه آمار ورودی گردشگران در مدارس به صورت آنلاین به ما گزارش می شود، اذعان داشت: ۳ هزار و ۵۸۰ خانواده در قالب ۲۱ هزار و ۸۴۰ نفر تا ساعت ۸ صبح روز یکشنبه اول فروردین ماه به مدارس اصفهان مراجعه کرده و اسکان گزیدند.

قائدی ها تصریح کرد: آموزش و پرورش استان اصفهان ۴۱ ستاد اسکان در سراسر استان ساماندهی کرد که از این تعداد ۷ ستاد در شهر اصفهان مستقر شده اند.

انتهای پیام/

منبع : yjc

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق