سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۹
 معارفه فرماندار مبارکه به عنوان عضو هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید مجلسی   

جلسه معارفه فرماندار مبارکه به عنوان عضو هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید مجلسی با حضور مهندس میریان بنیانگذار شهر های جدید برگزار شد...

به گزارش ندای اصفهان به نقل از پایگاه خبری تحلیلی مبارکه نا، در این جلسه با حضور مهندس میریان، فرماندار مبارکه به عنوان عضو هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید مجلسی معرفی شد.

احمدی مدیرعامل شرکت عمران شهر مجلسی با ارائه گزارشی از فعالیت های این شرکت در دوسال گذشته، به برخی از پروژه های انجام شده و در دست اقدام در این شهر اشاره کرد وگفت: حدود ۶هزار واحد مسکن مهر در مجلسی پیش بینی شده که حدود هزار واحد آن در سال ۹۳ تحویل متقاضیان گردید و حدود دوهزار واحد هم آماده تحویل و افتتاح است که طبق زمانبندی تحویل متقاضیان می شود.

وی به پروژه مسکن مهر هسا نیز اشاره کرد وگفت :بعد از دوسال  ونیم توقف این پروژه  به حمدلله در حال فعالیت است که امیدواریم هرچه سریعتر آماده شود.

احمدی به برخی از پروژه های احداث شده توسط شرکت اشاره کرد وگفت:برخی از آنها از جمله دو مدرسه وفرهنگسرا در سایت مسکن مهر  در رتبه اول استان قرار دارد که باعث افتخار مسئولین ومردم مجلسی است.

وی به اختلاف ۱۰ساله مجلسی وطالخونچه برسر حریم دو شهر اشاره کرد وگفت:با مدیریت ذاکری فرماندار شهرستان توانستیم با حفظ حقوق دوطرفه این مشکل را حل نماییم که جای تقدیر وتشکر از مدیریت ایشان دارد و انتظار داریم همچنان ما را حمایت نماید.

ایرانپور نماینده مردم نیز با اشاره به اینکه سال ۹۱ اولین دغدغه مردم تامین آب شرب شهر مجلسی بود توانستیم سال گذشته این مشکل شهر مجلسی را حل نماییم و مهم ترین زیرساخت سکونت مردم در این شهر را فراهم نماییم.

وی پیگیری شهرداری شهر مجلسی با همکاری فرماندار شهرستان را یکی دیگر از کارهای صورت گرفته در مجلسی بیان کرد وگفت:با افتتاح شهرداری برخی از باکارها از دوش شرکت عمران برداشته می شود وشرکت به کارهای تخصصی تر برای آبادانی وعمران شهر می پردازد.

نماینده مردم از مهندس میریان خواست از طریق وزارتخانه پیگیری لازم در خصوص به رسمیت شناختن مجلسی در درجه اول به عنوان ۳ شهر جدید استان صورت گیرد تا بهتر بتوانیم پروژه هایی همچون مترو،عوارض ارزش افزوده وماده ۲۱۵و… را در سطح استان وکشور پیگیری نماییم.

فرماندار شهرستان ازحضور مهندس میریان در شهرستان تشکر کرد و گفت: در این ۳ماه که به عنوان فرماندار افتخار کار در شهرستان را داشتم به شهر مجلسی همانند ۵ شهر دیگر توجه وبا جدیت مسائل و مشکلات آن را رسیدگی کردم و در برخی از موارد هم بیش از دیگر شهر ها پیگیری نمودم.

ذاکری حل مشکل حریم دو شهر طالخونچه و مجلسی را از جمله کارهای انجام گرفته در مجلسی بیان کرد و گفت: خوشبختانه تا به امروز مسائل شهر مجلسی را با قاطعیت پیگیری و رفع نمودیم با شناختی که از گذشته نسبت به مجلسی داشتم مهمترین مشکل مجلسی عدم توسعه و پیشرفت با توجه به ظرفیت و ساختار این شهر است که متاسفانه شهر مجلسی از شهر های جدید بهارستان و فولادشهر عقب مانده که ضروری است در سیاست های شهر بازنگری و راهکارهای مناسب ارائه وعملیاتی شود.

عضو هیات مدیره شرکت عمران مجلسی از افتتاح شهرداری شهر مجلسی در آینده نزدیک خبر داد وگفت: ضمن تشکر از استاندار ومعاونین ایشان در خصوص همکاری ومساعدت برای شهرداری مجلسی پیگیری های لازم در وزارت کشور صورت گرفته ودر روزهای آینده دستور افتتاح شهرداری به استان ابلاغ میشود و دراین راستا نیز از مدیرعامل وهیئت مدیره شرکت عمران به خاطر همکاری ومساعدت در فراهم نمودن زیرساخت های شهرداری تشکر میکنم.

وی افتتاح شهرداری را زمینه ای برای توسعه وپیشرفت هرچه سریعتر شهر مجلسی بیان کرد و گفت: وجود شهرداری در این شهر ضمن به رسمیت شناخته شدن مجلسی باعث خارج شدن از حالت خوابگاهی شهر می شود که این می تواند باعث حرکت به سوی توسعه پایدار شهر مجلسی در آینده شود.

فرماندار یکی ازسیاست های دولت تدبیر و امید را توسعه و پیشرفت شهرهای جدید عنوان کرد و گفت: فرمانداری نیز همگام با سیاست های دولت آمادگی خود را در جهت رفع مشکلات شهر مجلسی وتوسعه وآبادانی این شهر اعلام کرد میداردو از هیچ کوشش وتلاشی دریغ نمی کند و امیدواریم روزی شاهد توسعه هر چه بیشتر این شهر در استان وکشور باشیم.

مهندس میریان ضمن تشکر از تلاشها واقدامات خوبی که در این شهر صورت گرفته ،به درآمد شهر مجلسی نسبت با سال گذشته اشاره کرد و گفت:۱۷ برابر شدن درآمد این شهر یکی از اقدامات خوبی است که در این سال اتفاق افتاده که البته هدف ما بیشتر شدن آن در آینده است.

وی با بیان اینکه شهر جدیدی در کشور وجود دارد که برخی از آنها بدون برنامه مدون تاسیس شدند و به طبع مشکلاتی ایجاد کرده اندتصریح کرد: شهر جدید مجلسی از ابتدا از روی برنامه مشخص شده و با هماهنگی کامل ایجاد شده و از پتانسیل بالایی برخوردار است و ما نیز برابر قانون از آنها حمایت می کنیم.

بنیان گذار شهرهای جدید با اعلام به اینکه مهمترین امتیازی که شهرهای جدید دارند این است که دولت منابع فراوان همراه با امتیازات لازم در اختیار آنها گذاشته تا از آنها برای توسعه پایدار شهرها استفاده نمایند و مسئولین شهرستان و هیئت مدیره شرکت عمران نیز با شیوه های مختلف از این منابع در جهت توسعه شهر استفاده نمایند.

وی وجود فرماندار را با وجود بار علمی وتجربه در زمینه عمران وتوسعه شهر ها را مایه برکت در هیئت مدیره شرکت عمران مجلسی دانست وگفت:مطمئنم با این ترکیب جدید روند توسعه ومدیریت شهر مجلسی سرعت بیشتری به خود می گیرد وانتظار داریم در جلسات مجمع ضمن ارائه برنامه مدون برای توسعه پایدار شهر مجلسی از ظرفیت ها وپتانسیل های اعضای هیئت مدیره نیز استفاده شود.

مهندس میریان با بیان اینکه یکی از عناصری که به شهر هویت میبخشد وجود شهردار ی است و شهرداری بازوی اجرایی شهر است وامیدواریم با نگاه مثبت وهمکاری دوطرفه شهرداری وشرکت عمران هر روز شاهد توسعه بیشتر این شهر باشیم.

در پایان نیز توسط مهندس میریان حکم معارفه ذاکری به عنوان هیات مدیره شهر مجلسی به ایشان تقدیم شد.

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز