سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی گردشگری شهرداری اصفهان مطرح کرد
 برنامه‌های ویژه شهر رؤیاهای اصفهان در ایام نوروز   

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی گردشگری شهرداری اصفهان گفت: در ایام نوروز ۹۵ شهر رؤیاها برای عموم شهروندان با مجموعه برنامه‌های شاد و مفرح شب‌های رؤیایی را رقم می‌زند.

به گزارش ندای اصفهان،  به نقل از کمیته اطلاع‌رسانی ستاد هماهنگی سفر شهر، مسعود حسین میرزایی در خصوص ویژه‌برنامه نوروزگاه که در شهر رؤیاها برگزاری می‌شود، اظهار داشت: شهر رؤیاها در تمام ایام نوروز ۹۵ از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۴ شب با مجموعه برنامه‌های فرهنگی، هنری و شاد برای عموم شهروندان اصفهانی و تمامی  مسافران از سراسر کشور آماده پذیرایی رؤیایی اما واقعی است.

وی با تشریح برنامه‌های نوروزگاهی در شهر رؤیاها، بیان کرد: نمایش آداب و رسوم نوروز در ایران با دعوت از هموطنان سراسر کشور در کنار غرفه‌های صنایع‌دستی و هنری و نمایشگاه ویژه پوشش اقوام ایرانی در گذر تاریخ هر روز برگزار می‌شود.

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی گردشگری شهرداری اصفهان ادامه داد: اجرای موسیقی زنده ایرانی و پاپ با دعوت از هنرمندان سرشناس این رشته و اجرای نغمه‌ها و آوازهای اصیل ایرانی به زبان‌ها و گویش‌های مختلف توسط گروه‌های هنری هر شهر از دیگر برنامه‌هایی است که اجرا می‌شود.

وی، برنامه‌های نوروزگاهی که مخصوص رده سنین کودکان در کنار بازی‌های مفرح شهر رؤیاها قرار گرفته را بیان و افزود: فیتیله‌های رؤیایی عنوان برنامه‌ای است که با دعوت از عموهای فیتیله‌ای هر روز برای کودکان جنگ‌های شاد و هیجان‌انگیز دارند.

این مسئول با اشاره به اینکه اجرای برنامه‌های شهر رؤیاها به اینجا ختم نمی‌شود، اضافه کرد: در جوار شهر رؤیاها سیرک بزرگ اروپایی آفریقایی هر بعد از ظهر برنامه‌های متنوعی را اجرا می‌کند.

وی مجموعه این برنامه‌ها را متناسب برای تمام اعضای خانواده دانست و تصریح کرد: شهردار اصفهان با هدف اینکه همگان باید تفریح سالم و شاد داشته باشند و شادی حق تمام مردم است؛ تسهیلات ویژه‌ای را برای عموم شهروندان در ایام نوروز در نظر گرفته است از جمله ارائه سرویس رایگان رفت‌وبرگشت به شهر رؤیاها از پل بزرگمهر از ساعت۱۴ تا ۲۴ و پرداخت ۲۵ هزار ریال بابت ورودی است.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


کاردرمانی کوشا؛ مجهزترین مرکز کاردرمانی در اصفهان
کاردرمانی کوشا؛ مجهزترین مرکز کاردرمانی در اصفهان
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق