ندای اصفهان

امروز شناخت قدرت انقلاب اسلامی در مقابل مظاهر پوشالی آمریکا بر همه واجب است

کدخبر: 31235
۲۹ اسفند ۱۳۹۴ در ساعت ۱۲:۰۳ ب.ظ

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، سردار فدوی صبح امروز(شنبه) در مراسم «آخرین لحظه اولین پیمان» در گلستان شهدای اصفهان گفت: امروز شناخت قدرت اسلامی بر همه واجب است زیرا بعضی این قدرت را نمی فهمند و بعضی مظاهر ظاهری قدرت آمریکا را می بینند و برای او رسمیت قائل می شوند. در حالیکه حضرت امام از سال ۴۲ یک کلمه در سخنانشان ندارند که آمریکا و قدرتش را لحظه ای به رسمیت شناخته باشند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه اظهار کرد: وقتی دل های جوانان و مردم به برکت عنایت خدا و حضرت امام در انقلاب اسلامی بیدار شد روندی به وجود آورد که با سرعت زیاد رو به رشد بوده، هیچ کس تصور نمی کرد که چنین روندی بر دریادلان جمهوری اسلامی بگذرد.

وی افزود: افرادی که خیال می کردند می توانند با عناصر خود این انقلاب را شکست دهند در مدت زمان کوتاهی فهمیدند که قدرت انقلاب اسلامی، قدرتی است که اگر با تمام توان خود به میدان بیایند باز هم قادر نخواهند بود با آن مقابله کنند و هر روز انقلاب اسلامی از ابعاد جدیدی رونمایی می کند که جلوه نوینی از به انفعال کشاندن دشمنان انقلاب اسلامی خواهد بود.

دریادار فدوی خاطرنشان کرد: قدرت نمایی انقلاب اسلامی در این ۳۷ سال نمایان گر تحقق وعده الهی است که تخلف نمی پذیرد.

این مقام نظامی تصریح کرد: سالهای طولانی است که آمریکا به این باور مهم و تلخ واقف شده است که با یک انقلاب جدیدی مواجه است که با قدرتی که در اختیار دارند نمی توانند به مصاف انقلاب اسلامی بیایند و پیروز باشند.

وی تاکید کرد:  دشمنان به سراغ کسانی رفتند که فکر می کردند اگر بتوانند آن ها را از سر راه بردارند مسیر شکست انقلاب اسلامی هموار می شود، اما در ۱۵ سال گذشته به حول و قوه الهی هر اقدامی که توسط آمریکا و متحدانش علیه انقلاب اسلامی انجام شد همه با شکست مواجه شد.

فدوی با اشاره به عدم اعتقاد مستکبرین به معارف الهی به عنوان علت شکست از انقلاب اسلامی گفت: در فلسفه سیاسی غرب خدا، پیامبر، ائمه، شهدا و ولایت وجود ندارد و در محاسباتشان فقط قدرت و زور وجود دارد و بر مبنای زور در دنیا اعمال سیاست می کنند و به همین دلیل هر روز که از این انقلاب می گذرد دشمنی ان ها با ما بیشتر می شود.

سردار فدوی افزود: ماهیت دشمنی آمریکا با انقلاب اسلامی بر سر منافع اقتصادی، سیاست، نفوذ منطقه ای و جغرافیایی و حتی فرهنگی نیست بلکه ماهیت آن ماهیت حق و باطل است و حق و باطل هم در هیچ شرایطی نمی توانند کنار هم قرار بگیرند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه بیان کرد: اگر جبهه باطل بتواند همین امروز جمهوری اسلامی را نابود کند آن را به فردا موکول نخواهد کرد و اگر می بینیم تاکنون آمریکا هیچ اقدام موثری انجام نداده به خاطر این است که نمی تواند و به این نتیجه رسیده است که ضرر هر اقدامی علیه جمهوری اسلامی برای آمریکا بیش از نفع آن است.

وی افزود: قدرت رو به رشد بازدارندگی جمهوری اسلامی باعث شده هرگاه دشمن برنامه ریزی می کند که علیه ما اقدامی انجام بدهد به این نتیجه برسد که اقدام علیه جمهوری اسلامی مقرون به صرفه نیست و منافع نامشروع دنیایی اش را تامین نخواهد کرد.

فدوی اشاره کرد: طبق وعده های الهی اگر بندگان بر مدار الهی حرکت کنند و مومن باشند خداوند آنان را بر کافران پیروز خواهند کرد  لکن ما باید مطمئن شویم که جزو مومنین هستیم و اگر ما بر خدا، پیامبر، ائمه و ولی و نائبان ایشان (ولی فقیه) مومن باشیم خداوند در وعده های خود تخلف نخواهد کرد.

این مقام نظامی ادامه داد: ۳۷ سال است که این روال برقرار است و قدرت فعلی جمهوری اسلامی با قدرت جمهوری اسلامی سال ۵۷ اصلا قابل قیاس نیست و این امر نتیجه عمل خداوند به وعده هایش بوده است لکن امروز آمریکا رسما اقرار می کند که علت شکستش در سوریه، لبنان، فلسطین و … پشتیبانی جمهوری اسلامی از این کشورها بوده است.

وی افزود: در دنیا هیچ کس جرات نمی کند خلاف نظر آمریکا حرکت کند، هیچ کشوری جرات ندارد به هیچ دلیلی به شناورهای آمریکا یا به گشتی که پرچم آمریکا بر آن قرار دارد نگاه چپ بیندازد لکن این قدرت انقلاب اسلامی است که می تواند در همه موارد اعمال قدرت کامل کند حتی اگر طرف مقابلش آمریکا باشد.

سردار فدوی بیان کرد: اوایل امسال بر اثر حکم یک دادگاه محلی ایران (دادگاه بندر لنگه) برای دعوای یک شرکت خصوصی ایرانی و شرکت مرسک (بزرگترین شرکت کشتیرانی دنیا) شرکت مرسک محکوم شناخته شد وقرار شد ۱۱ میلیار تومان به شرکت ایرانی خسارت بدهد، به شرکت مرسک هم اعلام شد لکن شرکت تمکین نکرد، دادگاه اعلام کرد اولین کشتی که از شرکت مرسک وارد خلیج فارس می شود گرفته شود و تا گرفتن خسارت نزد ایران بماند، اولین کشتی که از شرکت مرسک وارد خلیج فارس می شد یک کشتی آمریکایی بود و بر آن پرچم آمریکا نصب شده بود و در تنگه هرمز در حالیکه یک ناوشکن آمریکایی به همراه یک شناور گشتی آمریکایی و هواپیماهای بی سرنشین و بالگردهای آمریکایی در آن فضا حضور داشتند، ۳ شناور کلاس عاشورای ما این کشتی را گرفتند و ناو آمریکایی دخالت کرد ولی با تحکم ما و تفهیم اینکه این یک موضوع دادگاهی است و حق دخالت ندارند کشتی را گرفتند و این امر تاکنون برای هیچ کشوری در دنیا رخ نداده است.

وی افزود: امروز نبود آمریکا در خلیج فارس برایشان غیرممکن است زیرا وجود آنان در خلیج فارس موجب ادامه حیات آنان می باشد زیرا آنان برای برخورد ظالمانه با دنیا نیاز به کنترل انرژی دارند و اگر کنترل انرژی خلیج فارس بر عهده آمریکایی ها نباشد کشورهای دنیا از وی تمکین نخواهند کرد.

فدوی عنوان کرد: اما وجود ما در خلیج فارس این احساس را برایشان به وجود آورده که جوخه اعدامی برایشان آماده شده و آن ها هرلحظه آماده این امر هستند.

فرمانده نیرویدریایی سپاه اظهار کرد: در همین قضیه ای که اتفاق افتاد آمریکایی ها ظرف مدت ۴۰ دقیقه احساس ابرقدرتی کردند اما بلافاصله به آنان فهماندیم که شما باید هر لحظه منتظر اعدام و جوخه آتش باشید و این پیام را رئیس جمهور، وزیر اموخارجه آمریکا و بقیه به سرعت فهمیدند و این در حالی است که آن لحظه یک ناو هواپیمابر آمریکا، یک ناو هواپیمابر فرانسوی و هفت شناور دیگر آمریکایی در صحنه عمل بودند به علاوه اینکه به ۲۰ فروند شناور ظرف مدت اندکی به آن ها اضافه شدند ولی احساس همه آن ها یکسان و مشابه بود و خود را در معرض اعدام و جوخه آتش دیدند، سال ها است که وضعیت آمریکا در خلیج فارس اینچنین است.

دریادار افزود: بودجه نظامی آمریکایی ها در هر سال معادل فروش ۳۰ سال نفت ایران (با نرخ قبلی) است و این اصلا قابل مقایسه با ایران نیست ولی از طرفی ما عناصری را در اختیار داریم که برای آمریکا قابل مقایسه نیست، او خدا، انقلاب و شهدا را نمی فهمد و الا در محاسبات دنیایی یک ناو هواپیما بر شامل ۶۰۰۰ آمریکایی و ۹۰ هواپیما و هلی کوپتر می باشد.

سردار فدوی اذعان کرد: یک ناو هواپیمابر آمریکا اینقدر مهمات دارد که مدتی پیش آمریکایی ها وحشت کردند زیرا آنان بر کوهی از مهمات حرکت می کنند که هر آن سپاه می تواند با یک حرکت آن را منفجر کند و فرمانده نیروی دریایی آمریکا چندی پیش در جمع دانشگاهیان و محققین نظامی گفته بود: ما را از دست باروت بر روی ناوهایمان نجات دهید و بعد اذعان کرده بود که حتی یک موشک از یک قایق تندرو در خلیج فارس می تواند کل این مواد منفجره را نابود کند و در نتیجه آن لحظه ای شناور آمریکا نابود خواهد شد.

وی اظهار کرد: باور به وعده های خدا از الزاماتی است که باید در ما وجود داشته باشد و این یک موضوع نظری نیست، امری است که ما به عینه در این ۳۷ سال با تمام وجود آن را حس کردیم، امروزه ۱۰۰ فروند شناور نیروی دریایی سپاه بصورت ۲۴ ساعته در دریا حضور دارند و آمریکایی ها  به هر طرفی که نگاه کنند شناورهای ما را می بینند و قدرت این شناورها را زمانی می فهمند که دیگر دیر شده است فلذا خود آن ها اذعان می کنند وقتی از منطقه اقیانوس هند به سمت خلیج فارس می آیند تا مدتها پس از بازگشت از این منطقه در شرایط استرسی به سر می برند که هیچ کس در دنیا در این شرایط قرار ندارد.

سردار فدوی در پایان با نثار درود و صلوات خداوند نسبت به امام و شهدا عرض ارادت نمود و گفت: ما روزی می خوریم از روزی که شهدا به ما دادند و این امام و شهدا بودند که باعث شدند روز به روز ایمان ما قوی تر گردد.

 

برچسب‌ها: , , , , ,